Mapa Świata ?

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika szamankasc, 1 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor


    masz 22 poziom zatem, czyli masz 10k koron albo 12k koron do zdobycia codziennie czyli przez 3 miesiące mogłaś zdobyć ~900 tyś koron, skoro nie jesteś w stanie uzbierać 128 tyś a grasz 10 lat to o czym my rozmawiamy ?
     
    Shokaku i marek28!XXL lubią to.
  2. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Piszecie o nowosciach a ja nadal nie mogę się zalogować
     
  3. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    i nic szamankasc :D grac dalej ;p
     
  4. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Nie myl życia z grą :).
     
  5. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    nikt nie myli :p a jezeli masz taką sugestie to mi przykro :D to jest gra :p niemasz czasu na gre aby zrobić to co dają nowego ? to mysle ze czas zmienić gre :)
     
  6. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    aby bylo ciekawie nalezaloby by wszystkim graczom cofnac lvl pirata do 1 , w zaleznosci od aktualnego lvlu wyplacic rekompensate w perlach , a wymagania na kolejne testy oprocz smiesznych ilosci pd , kul itp , uzaleznic glownie od progow punktow bitwy i to uwzględniając aktualne poziom uzyskanych juz pb graczy , czyli np na test lvlu 3 nalezaloby miec 1000 pb powiedzmy ale na 30 to juz 1 000 000 pb :)
     
  7. perl303

    perl303 Forumowy żółtodziób

    • To całkiem inna gra .w tym tłoku na mapach nie ma już szans ,dzieki za udogodnienia .czy znajdą sie nowi gracze...? Powodzenia
     
  8. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    gram od 2008 r i wtedy mapa tez tak wyglądała jak gdy w ubiegłym roku do niej wracałam, czyli normalnie
    co ty za głupoty bredzisz? masz misje na wariory za 5k i misje na robale za 3k czyli 8k gdzie ty masz tu 10-12k?
    średnio wpada ci najemnik/patrol na ok 5 dni przy czym przy okazji możesz komuś skubnąć więc misję robisz średnio co 10 dni czyli wychodzi ok 3 misje na miesiąc więc jak już to ok 45k z misji ze statkami i 270k z robali bo to się codziennie robi czyli max te 315k koron zakładając, że grałabym codziennie, ale weź pod uwagę święta czyli jakieś 3 tyg nieobecności w grze i inne sprawy, które nie pozwalając grać więc wychodzi ok 150k z czego trzeba też doliczyć freedomy i skrzynki po 250koron to reasumując mam 270 koron aktualnie:D
     
  9. AngeloMike

    AngeloMike Forumowy żółtodziób

    Jak czytam co niektórzy tu piszą to sie zastanawiam czy ich IQ jest wieksze od nr buta. Według mnie Seafight idzie póki co w dobra strone, baardzo opłacalne ewenty takie jak ( hallowen, zimowy, czy obecnie kalipso) wprowadzaja różne misje i pomoce dla słabszych graczy, pokład za kase w nagrodzie za logowanie, armatki inne przydatne rzeczy tez sa moze nie dużo ale zawsze coś. Teraz zmienili mape świata i nagle każdy nie bedzie potrafił grać? co wy macie po 3 latka ze jest to dla waz zbyt wielkie wyzwanie? i to oczywiste ze przy tak dużej aktualizacji gra nie bedzie działała przez jakiś czas, ale znajdą sie Małpy Janusze które bez SF nie wytrzymaja 30 minut i beda płakac na forum jakie to BP jest złe i tylko dział płatnosci jest ważny dla nich bla bla bla. A co do nowych lvl to dobrze robią, bedą nowe mapy z ciekawszymi misjami i botami i moze cos wiecej zacznie dziać sie w tej grze :p a na końcu wszystkim Januszom SF powiem tylko że jesli ktoś chce i ma pieniądze to nikt nie zabroni mu ich wydawac na gre a jesli ktoś gra 10 lat i w 3 miesiące nie może zebrac 128k koron to chyba jest z nim coś nie tak :p
     
  10. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor

    skoro nie grasz codziennie, nie robisz codziennie misji to traktuję Cię jak niedzielnego gracza którego opinia się nie liczy

    ps. tak 8k pereł codziennie więc +- grając codziennie wychodzi koło 700 tyś

    poza tym jak zobaczycie wymagania które są potrzebne do odblokowania tych nowości to zdążycie nazbierać koron :)
     
  11. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    gram na zasadzie 3/1 znasz taki system? trzy tygodnie gram, tydzień wolnego:D Pomijając 8h w pracy i kilka godz na spanie to jestem na grze po ok 5h dziennie i moi kompani z bractwa raczej nie traktują mnie jak niedzielnego gracza:)

    poza tym zapraszam na morze możemy się zmierzyć:)
     
  12. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor

    i przez te 5 godzin tak ciężko zrobić 2 misje codziennie ?
     
  13. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Czytasz wypowiedzi i obrażasz innych, a Ty co tutaj robisz.
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    od rana mnie nie bylo i jaka mila niespodzianka nareszcie doczekalem sie tej aktualizacji super
    ludziska reorganizacja map dotknie wszystkich i kazdy bedzie musial sie dostosowac do nich bardzo mi sie podoba fakt ze nie bedzie juz map pve bosko
     
  15. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    no jakoś czasu nie mam, a poza tym odkąd zmienili obrażenia hrms to powiem ci, że ciężko się to robi, na pełnym opancerzeniu biją mnie po jakieś 21k ja je po 12k to ciężko, a z patrolem co prawda mniej biją ale i mi salwa spada... a elitara szkoda lepiej na pb zostawić

    ja nie inwestuję w tą grę kupy kasy tak więc mam to co wyciągnę z gry za darmo czyli kasztele, kilka talentów czasami jakieś armatki jak się uda w ranking wbić, bo niestety nie wiem jak jest na PL ale na globalu rządzą Turki
     
  16. AngeloMike

    AngeloMike Forumowy żółtodziób

    gdzie niby obrażam ? bo mówie prawde? bo 3/4 graczy tutaj potrafi tylko narzekac, zamiast sie wysilić i cos zrobic? zamiast korzystać z ewentów to lepiej pisac miliony postów na forum jak to BP okrada graczy.
     
  17. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    AngeloMike :D słusznie :D
     
  18. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    brak map pve to strzał w kolano dla kajaczków
    naucz się czytać gram od 2008 r a w ubiegłym rou wróciłam do SF czyli aktualnie na nowym koncie, bo bp tamto mi skasowało gram dokładnie od roku i 17 dni:D
     
  19. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Każdy lvl od 21 wykonując wszystkie dostępne misje na danym lvl codziennie, korony zbiera się 2 tygodnie (na lvl).Policzone dokładnie. Często ludzie nie mając za wiele czasu lub pomysłu na granie wchodzą i robią tylko te misje.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 marca 2018
  20. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor

    to tak jak z nagrodami za logowanie, od rana płacz na czacie " jak to jedna kulka za logowanie ? co to za żart" przez tyle lat takich nagród nie było i jakoś się pływało, teraz rozdają sakwy, armaty etc. a i tak jest źle...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.