Sugestie Mapa Światła ..

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SowQa, 7 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś za wprowadzeniem Punktów Światła (Pś)

  1. JESTEM NA TAK

    50,0%
  2. JESTEM NA NIE

    37,5%
  3. Jestem za wprowadzeniem Pś

    6,3%
  4. Jestem przeciwny/a wprowadzeniu Pś

    25,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SowQa

    SowQa Okazjonalny autor

    Jak już wiemy starzy wyjadacze grają na słonku, a nowi gracze się nie rozwijają tylko tracą perły na medaliony, bo są topieni przez wyjadaczy zamiast dać słabszym zarabiać :(
    Pomysł polega na tym, że ograniczylibyśmy mapę światła w lepszy sposób niż PD..
    I na pewno sprawiedliwszy!! :)
    Tak jak w przypadku pasków z:
    -Pż (punkty życia)
    -PV (punkty voodoo)
    -PD (punkty doświadczenia)
    -PB (punkty bitwy)
    Pojawiłby się dodatkowy pasek
    - Pś (punkty światła)
    Bijąc sunbursta dostajemy perły w zależności od % zbitego Pż..
    Więc z Punktami Światła chodzi dosłownie o to samo :)
    Za całego sunbursta mogłoby być np. 200 Pś, bo 200 tys życia (1000 pż = 1Pś) i w zależności od zbitego w % Pż tyle dostaje się Pś :)
    Jeden sunburst to średnio 220 pereł na rozwinięcie konta żeby dać sobie radę na lepszej mapie "Behemota" i w jakimś stopniu z wrogiem potrzeba z 35-45 mln pereł jakby nie było z 200 tys sunburstów. Ubicie 200-stu tysięcy sunburstów, to 40 mln Pś :)) Po osiągnięciu 40 mln pkt medalion nie działa
    Myślę że pomysł fajny gdyż jesteśmy zmuszeni robić z czasem wyższy level pirata i nie jak kiedyś "że psuło się konto robiąc 16 lvl a nie zostając na 15levelu) tylko w celu lepszych korzyści w grze ..

    Pisałem już kiedyś tą sugestie skasowałem nie wiem czemu i odnawiam by coś się zmieniło ..

    Oczywiście starych wyjadaczy trzeba wypędzić z mapy światła i tutaj wzorowałbym się ilością PD na sam początek potem wprowadzić Pś :)
    Jestem na Tak = Jestem za wprowadzeniem Pś
    Jestem na Nie = Jestem przeciwny wprowadzeniu Pś

    Jak już wspomniałem wcześniej odświeżam post i ankietę i nie wiem - nie pamiętam co oprócz Pś tutaj proponowałem ..

    Proszę o Przekazanie Wyżej Tego Pomysłu..
    Serdecznie Pozdrawiam :))
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2015
  2. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    pomysł nawet ciekawy. Jestem na tak :p
     
  3. -scandinavia-乂乂乂

    -scandinavia-乂乂乂 Okazjonalny autor

    fajny pomysl tylko ze g&k i reszta kajakow sie zaplacze :)
     
  4. SowQa

    SowQa Okazjonalny autor

    Czemu się zapłacze ?!?!
    Poza tym po to, to zrobiłem... Mianowicie tą ankietę, by wprowadzili właśnie ten pomysł w życie seafight'a, a w między czasie tzn. przez to 6 m-cy żeby po blokowali tą światłówkę dla tych co mają full konta i zbyt wiele na niej osiągneli.. Co jest nie fair wobec tych co są na 20-tych lvl pirata i tak samo nie fair wobec tych co zakładają dopiero konta lub je dopiero zaczynają rozwijać i zamiast zarabiać na niej to więcej w medaliony wywalają pereł ..
    Piona :)

    ///Reff
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 października 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.