Mapy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Xxx*_PREDATOR_*xxX, 31 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Dziś sobie tak pływałem i pływałem i trafiałem na ludzi mało doświadczonych i wg na mapie.a chodzi o to że Tacy gracze nie mają szans przeciwko lepszym elitom i wg.Temat jest w kierunku żeby bp dało 2 albo 3 max mapy ochronne np 2/1 2/2 i 3/1.
    Bo to już mnie denerwuje że gracze nie mogą wyjść z denka a np chcą sobie nabić kasy nie mają jak bo zaraz frajer przypłynie i im denko i denko denko i tak dalej.
    BP nie myśli o nowych graczach tylko o tych uzależnionych co wydają kasę nom stop.i z nich żyje.a nowi gracze za przeproszeniem mają w pierwszy dzień gry wkładać 2 tyś zł ?? no chyba nie żeby sobie normalnie popływać i nabić nawet na tego pustaka.Niech jakiś mod to przekaże dalej bo to jest bez sensu jak cały czas widzimy te same osoby na morzu a nowi gracze po kilku dniach rezygnują z gry ponieważ bić potworki na x1 i npc co dają 10k zł to jest żenada.a ci lepsi gracze mają alianse itp itd nie przejmują się nikim tylko powiedzmy skacze z salwą 30k na kajaka co ma 100k podstawy i się cieszy na ts jak by cukierka dostał że ubił kajaka io 12 pb czy 16 dostał no to jest po prostu żałosne.
    Myślę że jakiś MOD to przekaże dalej niech nowi gracze jak ci i gorsi mają tam te 2 czy 3 mapy do nabijania złota :)
    To tyle PZDR :D
     
    MAJTEK™ lubi to.
  2. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    To zostaw sobie konto na 5 lvlu pirata żeby mieć ochronkę i rozwinąć konto .
    Zrobisz sobie rampe prochwonice sekstans i wbijesz lvl :))
     
  3. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    kogo to obchodzi powiedz, ludzie graja kilka lat i teraz maja takie statki wiec jak ktos przychodzi po 7 latach i chce graac to niech sobie radzi
     
  4. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Nie chodzi o mnie bo ja sobie daje radę.Ale widzę jak gracze obrywają co są bez szans.I jak mają się rozwijać jak ruszą bota na x2 to ochronka im spada myśl KoSa trochę.
    A po za tym co wam zależy jak większość graczy siedzi na x1 to co wam zależy żeby dać na x2 jeszcze dwie mapy pod ochroną jeśli to na jedno wychodzi bo oni i tak siedzą tam.To dla nich pisze bo widzę żeby mieli te dwie mapy do nabicia złota i wg bo my mamy do x20 a oni siedzą na x1 i bija te potworki i po tygodniu kończą grę bo nie mają nic innego do roboty a w tydzień nie wybiją konta.
    A tu są takie kozaki że masakra na kajaka się rwą jak Z motyką na słonce.
     
  5. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Wbijając coraz to wyższy level pojawiają się misje gdzie trzeba wpłynąć na mapy powyżej 1/x bo trzeba bić statki npc z wyższych map. Dla wielu nowych graczy priorytetem staje się nazbieraniem na wygląd statku za 500k złota i szamana voodoo za 2 miliony złota, na mapach 1/x nie nazbierają tak szybko jak na wyższych. Nowy gracz na wyższych mapach dostaje topkę tylko dlatego bo BP to wynagradza. Trzeba więcej myśleć o nowych graczach.
     
  6. -Prezesfazi-

    -Prezesfazi- Forumowy żółtodziób

    Zgadzam tu się ze wszystkim BP nie myśli o nowych graczach.tylko o tych co od zawsze inwestowali tu kase i są uzależnieni bo wiedzą że będą wydawać.A tu chodzi o dobro nowym graczom.Myślę że powinni dać im te dwie mapy na x2 żeby mogli sobie nabijać złota i tyle bo po tygodniu bicia potworków na x1 to rezygnują z gry.a bp cieszy się z tego że stali gracze i płacą
     
  7. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Ale nowy gracz od zawsze dostawał dziennie kilka, kilkadziesiąt a nawet kilkaset topek dziennie. Mimo to nie przestałem grać i gram do tej pory:)
    Zamiast kombinować coś nowego mogli by oddać starego SF sprzed kilku lat kiedy wszystkim grało się przyjemnie i bezstresowo:)
     
  8. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    chyba to powiedzenie tyczy sie w odrotna strone, z motyka na slonce to kajak na kozaka a nie jak napisales odwrotnie
     
  9. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Kiedyś dostawał mniej bo nie było punktów bitwy za które są nagrody, teraz jest ich praktycznie nagonka by zdobyć jak najwięcej punktów bitwy.
     
  10. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    I tu się Mylisz. Kiedyś grało więcej Ludzi w tą grę i dla nich tak samo cenne było utopić kogoś jak i dziś - może i nawet bardziej. Teraz są pustki - w porównaniu do kiedyś, jedynie jak Event jest to frekwencja znacznie wzrasta.:p
     
  11. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Nie było tak samo cenne, teraz masz nagrody za topienie więc jest różnica kolosalna, kiedyś więcej osób grało bo nie było np. punktów bitwy z nagrodami. Prosta sprawa.
     
  12. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Ranking - jeden z wielu. Kiedyś więcej osób nie miało konta premium i musiało szukać bona z hp nawet kilka godzin. Więc denko było bardziej bolesne niż obecnie i to przy reperce za perły i możliwości utraty pokładów.:) Tak więc żadne porównanie, po za tym nagrody za rangi PB nie są żyłą złota raczej liczy się blaszka po prawej stronie, pozdrawiam.
     
  13. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Nagrodami za punkty bitwy większości są armaty za perły a perły nie lecą nowym graczom tak szybko, więc mówienie. Z perspektywy starych graczy może nagrody nie są żyłom złota ale dla nowych graczy już są. Więc czasem warto spojrzeć z perspektywy nowych graczy. Wiadomo też modzie mróz ,że twoje argumenty mają sporo racji. Alternatywą tego pomysłu może być mój pomysł w tym temacie: https://board-pl.seafight.com/threads/ulepszenie-map-1-x.17022/
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2014
  14. -Prezesfazi-

    -Prezesfazi- Forumowy żółtodziób

    Mod_Mróz
    Mam do cb pytanie kiedyś były PB ? nie i jest różnica bo ludzie żeby zdobyć laske behemota walą w co popadnie..
    2.Czy w starym SF były admirały ? nie było więc jak mają nabić perły np z admirałów jak do nich mają dostęp tylko ci z jakiegos tam aliansu.
    3.Nowy gracz nie zrobi w tydzien podstawy 600k Voodo 300k i salwy 30k i nie wypłynie sobie za bardzo bo zaraz gracze rzucają się na nich jak piers na kiełbase.
    Gdzie nowi gracze mają bić złoto co? powiedz mi gdzie mają nabić złota nigdzie szaman kosztuje 2m to na potworkach za nim uzbiera wieki miną a gdzie na reszte nabić ?
    Powiem krótko jak by nowi gracze czytali forum to by wam się tu wypowiedzieli ładnie bo jak narazie to się wypowiadają ci z aliansu albo już na lepszym poziomie a ciekawe jak by wam porzyszło grać całkiem od nowa
     
  15. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Niech dadzą z dwie mapy ochronne dla nowych graczy żeby mogli sobie np złota nabić na coś.
    Np na szamana czy coś innego na licytacje czy nwm.Bo widać że nowym graczom nie idzie bicie potworków na x1 i wg po jakimś czasie rezygnują ponieważ z denka nie mogą wyjść na wyższych mapach.A całego uzbrojenia i wg na x1 nie nabiją ... to tyle Ja bym prosił o przekazanie tego tematu wyżej z myślą o nowych graczach a nie tylko o tych stałych,bo ci co teraz dużo wydają prędzej czy później przestaną tyle wydawać pieniędzy na seafight a wtedy będzie za późno na ponowne przyciągnięcie uwagi do gry oraz na dalszy rozwój serverów jak za równo do wspólnej zabawy...
     
  16. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    To chyba jedyna gra przez neta co nie dba o nowych graczy, przynajmniej z inną do tej pory się nie spotkałem.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.