Miłego oglądania

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika AZARGO.USS, 12 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AZARGO.USS

    AZARGO.USS Forumowy żółtodziób

  2. Emilpirat90

    Emilpirat90 Okazjonalny autor

    DAJE 3/5 SŁABE AKCJE
    podaj nazwę nutki
     
  3. AZARGO.USS

    AZARGO.USS Forumowy żółtodziób

    Jest pod filmem na toutube
     
  4. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Na tym filmie topisz/cie 3 boniarki a reszta filmu to 2 vs 1 wiec co tu oceniac ,chyba jedynie jakosc nagrania .

    PS:
    pisze sie Vendette a nie Vendete i linku do muzyki pod filmem nie ma ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 grudnia 2013
  5. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    Nawet ja się załapałem :D Ładnie 4+/5 :)
     
  6. Killer666

    Killer666 Czeladnik forum

    3/5.akcje nudne.jak już chcesz nagrywać to nagrywaj jak akcje są wyrównane a nie jak we 3 się rzucacie na kogoś.
     
  7. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Taki film to jest godzina roboty.. Same badziewne akcje , topicie we 3 samych śpiochów albo boty.. Jak rzuciliście się we dwóch na 13 elitę też trzeba było uwiecznić na filmie.. Była jedna akcja z Neronem bo było 2 gitów i 3 uss - najlepsza akcja w filmie , ale i tak słaba.. Nie bd oceniał
     
  8. AZARGO.USS

    AZARGO.USS Forumowy żółtodziób

    Treu1 po pierwsze liczą się chęci do tego że chciałem coś nagrać a po drugie
    to jest mój pierwszy film !!

    Zapomniał bym dodać że wy to tylko na 1/x siedzicie to trzeba topić co się rusza w takim razie.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 grudnia 2013
  9. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    heh z twoją salwą to wiesz szkoda kręcić i miejsce na dysku zapełniać:) a w tyle kajaków lecieć na 2 lub 3 sztuki hihi masz cym się chwalić:cool:
     
  10. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    4/5 moja ocena ;)
     
  11. Wszechwiedzący

    Wszechwiedzący Czeladnik forum

    Nie wiem co tu oceniać. Jak na pierwszy raz za zmontowanie 3/5. Ale z tymi akcjami z boniarkami i 4 vs 1 to bym się trochę wstydził pokazywać w fimie ;)
     
  12. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Zgodnie z informacją zawartą w temacie --> (SF)ilmy
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
    Zapraszam teraz do dodawania filmów i komentowania w wyżej wymienionym wątku:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.