Misje u Fanga

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika adax75, 30 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Ma ktoś taki problem , że nie ma misji na yulongi u Fanga ani na 31/1 , ani w porcie przy 37/2 ?
     
  2. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Misje codzienne resetują się po godzinie 12, te na kulki na mapie 31/1 co 4h, więc jeśli ich nie zrobiłeś do g.12 to misje powinny być aktywne do zrobienia. Sprawdź też czy masz miejsce na przyjęcie misji.
     
  3. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    tez 2 misji brakowalo na yulongi
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2020
  4. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Foczka ja te misje robię w zestawie rekin,ptasi i brutal na bezczela :p i tylko Fang nie miał misji ani w porcie ani na 31/1 .Musiał być jakiś błąd bo po 12.00 zrobiłem normalnie cały zestaw .
     
  5. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Może jakaś zwiecha była, ja nie miałam takiego problemu nawet jak robiłam misje rano lub w godzinach popołudniowych. Zawsze moża obserwować taką sytuację i jeżeli kilka minut po 12 nie będzie możliwości przyjęcia misji, a ma się na nią miejsce to można skrobnąć do pomocy technicznej.
     
  6. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    W przypadku gdyby kolejny raz pojawily sie jakies problemy z misjami - uprzejmie prosze o zgloszenie sie do pomocy technicznej. [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.