Mod a pomysły

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Roman52, 5 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Witam, mam wrażenie ,że większość fajnych pomysłów nie wchodzi do gry bo mody nie wysyłają wyżej ich, bp raczej bardziej słucha modów niż zwykłych graczy. Często tylko napiszą w stylu" fajny pomysł". A jeśli się mylę i większość pomysłów modowie wysyłają wyżej to niech przynajmniej to napiszą w temacie pomysłu.
     
  2. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Mówisz o swoich "pomysłach"?
    Większość z nich to spam lub totalne kuriozum.
    Jeżeli pojawia się coś ciekawego staramy się to forsować wyżej.
     
  3. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Ja mówię ogólnie.
     
  4. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    ja powiem ci tak. sam również możesz to wysłać wyżej. a jak byś poczytał forum zauważył byś że twoje pomysły były już wiele razy obgadywane ^^ wiec poco wysyłać tysiąc ticketów i zawracać 4 litery modom ? ja swoje pomysły sam wysyłałem i dotarło. proste ? ;)
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Tak jak wyżej, pomysły warte uwagi są przekazywane. Brak dalszej aktywności w temacie, również zostało wszystko wyjaśnione. Zamykam i pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.