Mod Event

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Wczoraj i dzisiaj możecie spotkać swoich ulubionych moderatorów czatu i forum a jeżeli będziecie mieli szczęście to nawet BA na morzach serwera polskiego. Wyglądamy przykładowo tak:

    ModEvent.jpg

    Nie mamy względem Was złych zamiarów, jesteśmy pokojowo nastawieni. :)
    Macie możliwość zobaczenia nas, porozmawiania, odpalenia w dziób lub rufę. Jeżeli macie taką ochotę - tym razem możecie nas zatopić bez obawy że ktokolwiek dostanie bana. Hmmm.. jednak ktoś będzie zbanowany. Tzn. tym razem kontami które będą zablokowane to nasze konta. Są zbyt mocno podrasowane aby mogły pozostać na morzach Seafight.
    Jeżeli nas utopicie, niestety nie dostaniecie innej nagrody poza maksymalnie 3 punktami bitwy. Niektóre statki posiadają trochę złota które można przejąć abordażem. Nasze salwy są potężne - nie mamy zamiaru walczenia z Wami ale nie miejcie żalu że atakowani oddamy salwę honorową. :D

    Mamy nadzieję że będziecie się dobrze bawili spotykając się z nami na morzu.
    Do zobaczenia!

    Wasza ulubiona ekipa
     
  2. Tester_BackTrack

    Tester_BackTrack Forumowy żółtodziób

    Kilka screen-ów z MOD Event:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2016
  3. SCM_Shanti

    SCM_Shanti Guest

    Również i ja zrobiłam zdjęcia pamiątkowe
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

  5. -kill-97

    -kill-97 Forum Pro

    mody bijecie krakena dla nas? moze potem pozbieramy sb prezenty na tyk krakenie jak bijecie?
     
  6. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

  7. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    BA jutro na becie będą lvl dopisane do kont, czy trzeba bedzie robic testy?
     
  8. BP_SeaFight_Test_1

    BP_SeaFight_Test_1 Forumowy żółtodziób

    Witam,
    Chcialbym podziekowac Polskiej Ekipie za mozliwosc spedzenia na morzu wraz z wami tego dnia; bylo smiesznie, zabawnie a czasem stresujaco (tak, wtedy jak kierowaliscie armaty na Moj statek:) )
    Na pamiatke zostawiam kilka screenow.
    Pewnie z niektorymi osobami spotkam sie podczas testow na mapie morza jeszcze nie raz ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Pozdrawiam i do zobaczenia:
    [​IMG]
    Tester_BackTrack*​
     
  9. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Kilka obrazków z dzisiejszego dnia..

    me04.jpg aa

    me01.jpg

    me02.jpg
    me03.jpg


    me05.jpg
     
  10. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    i jeszcze kilka... :D

    me06.jpg

    me07.jpg


    me08.jpg

    me09.jpg

    me10.jpg


    me11.jpg

    Dziękuję wszystkim graczom którzy chcieli się spotkać z ekipą.
    Dziękuję naszym moderatorom forum i czatu, testerowi i BA za udział w mod event.
    Dziękuję TL, CoMa i innym za pomoc w przygotowaniach.
     
  11. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    hihi nie odpisaliście ze większość tych statków pomaga sobie... rozwijają swoje konta lub kolegów tylko ja mam takiego pecha z mi nikt bota nie chce ubić :( pewnie powiecie ze co tam można nabić przez kilka dni takim kontem aa ja powiem ze spokojnie takim statkiem nabił bym sobie kilka milionów pereł na swoim kajaczku no ale nie każdy ma takie szczęście trzeba kry bić :)
     
  12. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Z powodu różnych obowiązków mogłam pojawić się na morzu jedynie na chwilę każdego dnia Eventu, ale serdecznie dziękują ekipie i wszystkim Piratom za wspólną zabawę :) Wielu fotek nie udało się cyknąć, ale tych kilka będzie na pamiątkę ;)

    modev.jpg
     
  13. Dzięki wszystkim za fajną zabawę :) oby częściej:) !!!
    Bez tytułu1.jpg Bez tytułu2.jpg Bez tytułu3.jpg
     
  14. CM_Krzyżak

    CM_Krzyżak Guest

  15. _dzidek*_

    _dzidek*_ Okazjonalny autor

  16. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ekipa ma już zbanowane konta. Mam nadzieję że aktywnym graczom z ligi meduzy jeden dzień zabawy za mocno nie zaszkodzi.
     
    _dzidek*_ lubi to.
  17. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    Dziekuje wszystkim za zabawe, do zobaczenia na czacie :)
     
  18. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    He he kolejny pomysł BP zeby sie gracze z kulek wystrzelali ;) najpierw event na ktorym kul nie można kupić a potem stateczki MODów i kilka milionow HP do zbicia elitarką za marne 3 PB ;) a jak bedzie wojna to tych ktorzy juz się wystrzelali zapraszamy do dzialu platnosci :p:p:p
    Przynajmniej jakiś znaczek pamiątkowy by się należał graczowi ktory mial hita na MODkuo_O
    Ja tam w zabawie udzialu nie bralem ;)
    Pozdrawiam naiwnych którzy dali się na to nabrac :p:p:p
     
  19. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Niestety nie zrozumiałeś przesłania tej imprezy. Modzi wkroczyli na mapki nie po to aby z nimi walczyc tylko po to aby pomagac graczom i to miało miejsce. A to ze ktos sobie ubzdurał walke z nimi to juz jego problem.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.