Mod Event

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    po zabieraliście statki a mi tu obiecały 2 osoby ze mi pomogą :p jedna ze kółeczko da a druga ze slpnirka ubije ehh i się nie doczekam teraz :p czuje się taki oszukany screenów nie robiłem a mogłem kurcze miał bym dowód a tak nie udowodnię :( te obiecanki cacanki
     
  2. No wiesz ekipa liczy kilkanaście osób a graczy na morzu setki można powiedzieć ... :(
     
  3. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    Gosiu czuję się taki wyjątkowy na tym screenie :D
     
  4. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest


    Propozycja pomocy była opatrzona datą ważności ;] Chęci były, ale jeśli sam nie znalazłeś czasu, to już trudno. Następnym razem :)
     
    ___Adrian___ lubi to.
  5. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Aguś :p :p :D
    Ładnie to tak posty nabijac :D:D:D
     
  6. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    jak nie miałem czasu cala noc siedziałem i czekałem :)
     
  7. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Oj nie czepiamy się :p Problemy z internetem mam :) Już posprzątane. Upominam się sama za post pod postem :p



    Nie siedzę całe noce bo czasem jeszcze śpię :D Wtedy, gdy pomoc była oferowana nie miałeś, a data ważności była "teraz albo za chwilę" a nie do rana.
    I początkowo to była kra do zbicia! :D O ta wspomniana:



     
    ___Adrian___ lubi to.
  8. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    nie mogłem wtedy co chciałaś bo ci mówiłem ze wojenny jest myślałem ze poczekasz aż się skończy hihi bo ja nie z tych co boty bija gdy wojenka.. co by koledzy pomyśleli :) :D

    ja mówiłem o sobie ze ja kry bije ale dobrze :)
     
  9. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Wydrukowac, oprawic w ramke i przywiesic w widocznym miejscu:D

    A to ja juz wiem, z kim mam tu do czynienia:D
    Splatamy komus jakiegos figielka?:D
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  10. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    ciii bo się wyda :p ale możemy hihi to jak będzie z pierwszą literką dowiem się ? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2016
  11. SCM_Mruczuś

    SCM_Mruczuś Guest

    a ja z MOD eventu mam jeszcze takie foto:D


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    heart-level-6.png
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.