mojo

Temat na forum 'Nieaktualne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika QxVvVxQ, 14 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Jak lepiej układać pergaminy? zbierając błyskotki? czy bić perły i wrzucać za perły cosię bardziej opłaca?
     
  2. zbierac mojo z błyskotek najskuteczniejszy sposób podwaczacz sobie kupic i zbierać błyskotki :)

    Polecam kupic pakiet Pakiet weekendowy w Pakiety korzyści za 8 złoty i pograc w nocy 3 dni na błyskotkach i uzbierasz bardzo dużo mojo :) co = pergaminy :)
     
  3. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Tak tylko przez noc to mogę nabić z 500 tyś pereł :)
    Co daje 5 tyś mojo :p
     
  4. 007timon

    007timon Zaawansowany

    jest udowodnione że jak wrzucisz do kotła 1 mln pereł to wyjdzie Ci pergaminów zazwyczaj że po zrobieniu dostajesz około 1,1 mln pereł + wszystkie dodatki :) ale czasu to trochę też zajmie
     
    Erdien i QxVvVxQ lubią to.
  5. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    :eek: tego nie wiedziałem ... Dzięki za konkretną odpowiedz i info :)

    Ehh jedyny problem to to że czasowo i tak się pergów nie opłaca na perły robić :confused:... więc pewnie z elitara pocisne i wyjdę i tak na drobny minus :p Ale te wszystkie harpuny, podstawy i % :rolleyes:
     
  6. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Są jeszcze jakieś pytania do tematu czy wszystko już wyjaśnione?
     
  7. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Wyjaśnione
     
  8. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Zatem zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.