Morscy Mściciele – Wiek Zwrotu, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 12 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    ale przeciez to rozmowy na temat eventu!!! skoro gracze walcza w rankingach o amrtyki za miejsca a niue majaa szans bo cigle ci sami buguja salwe .to jak mamy brac udzial w owym rankingu legalnie zeby miec sznase??? to jest pytanie na temt eventu niech jakis madry ba sie wypowie , a nie tylko usuwa niewygodne posty
     
  2. Jack_Majer®

    Jack_Majer® Forumowy żółtodziób

    Dobrze mówisz błąd dotyczy ev więc nie wiem co za problem że tu o tym piszemy a gracze na bugu dalej zbierają miotacze z rankingów
     
  3. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Tylko przez PT ten problem może być weryfikowany i tam jest właściwe miejsce zgłaszania konkretnych graczy. Problem jest bardzo dotkliwy dla wszystkich. PT zajmuje się tymi którzy są zgłoszeni.
     
  4. *S*P*I*R*Y*T*U*SS*

    *S*P*I*R*Y*T*U*SS* Okazjonalny autor

    Prawda jest taka,że i tak nic im nie zrobicie.Przewaznie sa to gracze ktorzy pakuja kase w gre,nie zbanujecie,bo to by byla strata dla BP.Wiekszosc tych graczy powinna juz miec dawno baniora na konto a i tak nadal normalnie plywaja i smieja sie w oczy wszystkim.Rankingi ktore sa na mapie morza wygrywaja "autopiloty",zrobiliscie cos z tym NIE.Teraz kolejny ranking wygrywaja bugerzy,zrobiliscie cos,tak po tygodniu eventu jakies tam dzialania w tym kierunku.Jakie takie ze nadal plywaja po morzu.To juz od dawna wyglada,jakby bylo ciche przyzwolenie na lamanie OWH dla graczy ktorzy laduja kase.Bym przytoczyl tutaj kilkanascie ID ktore juz dawno powinno byc zbanowane,ale NIE bo laduja kase.
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  5. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    No jasne , przeładowanie na miotaczach poz 5 to 1,89 a 1,30 to zwykły błąd ,kto by się tym w pt zajmował .
    Ot i całe ich weryfikowanie.
    Co tu weryfikować , tu wszystko jest jasne. Dowody pokazują to jasno.
     
  6. MilKaCaRameL

    MilKaCaRameL Koneser forum

    Jak widać skoro błąd dotyczy graczy którzy ładują kasę to jest ignorowany i trwa już tydzień czasu bo po co naprawiać skoro to najwięcej tracą uczciwi gracze a BP to wcale nie przeszkadza , a nawet wiecej pewnie Ci bugerzy ładują kasy. Gdyby pojawił się błąd w dziale płatności jestem pewien , że zostałby naprawiony tego samego dnia. Brawo BP oby tak dalej.
     
  7. $grives$[up]

    $grives$[up] Naśladowca mistrzów

    (usunięte treści które należy kierować do PT) jak usuwasz to usuwaj wszystkie a nie tylko wybrancow
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 sierpnia 2018
  8. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    sprzątamy :D

    Posty nie związane z tematem będą usuwane.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 sierpnia 2018
  9. ♣Rada®XXL♣

    ♣Rada®XXL♣ Zaawansowany

    Czy można w jednym poście umieścić czasy wykonywania mapek (print screeny), skompensowane do archiwizacji ;)
    (czy cenzura na to pozwala).
     
  10. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    super jak zawsze event po kozaków, dlaczego armat nie można zdobyć na niższym lvl?
     
  11. ♣Rada®XXL♣

    ♣Rada®XXL♣ Zaawansowany

    Dziękuje za rzetelność.

    2018-08-26 12:00:06
    Otrzymałeś 1 x Miotacz ognia, poz. 2.
    2018-08-26 12:00:01
    Otrzymałeś 3 x Miotacz ognia, poz. 2.
    2018-08-26 12:00:01
    Otrzymałeś 3 x Miotacz ognia, poz. 2.
    2018-08-26 12:00:01
    Otrzymałeś 4 x Miotacz ognia, poz. 2.
    2018-08-26 12:00:00
    Otrzymałeś 1 x Miotacz ognia, poz. 2.
     
    BA_PP187 lubi to.
  12. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    No ja słyszałem że są tak rzetelni że nawet dopisują armaty te rozlosowane np. za pierwszą 100 (2 armaty poz 2 za mini) nawet jak się w tej 100ce nie było :D:D:D
     
  13. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    Wicie co ja nie wiem jak jest na polaku, ale u nas na globalu najlepsze czasy są takie od początku ewentu:
    Kasiopeia- 3:55:396
    Kraken 8:39:887
    Dzik 8:25:811
    Grupówka ok 3min
    Golem ok 5min
    Tak więc u nas ten bug nie działał.

    I teraz pytanie czy misje na armaty można zrobić na niższym lvl jak 22?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 sierpnia 2018
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Od 25 lvl. To jest taki motywator na przyszłość aby wspinać się na wyższe lvl.
     
  15. barteQ11

    barteQ11 Okazjonalny autor

    wkleiłeś czasy zaraz po dziennym resecie, jutro przed 12 takie czasy to na globalu miejsce ok 80, na krakenie i dziku sam mam nie raz lepsze i msce 80 więc na globie jest to samo
     
  16. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Z ciekawości mogę tutaj spytać o jakie armaty się rozchodzi od tego 25 lvl ? pierwsze słyszę ;)
     
  17. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    5 armat voodoo poz 0 z misji
     
  18. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    wkleję Ci jutro przed 12

    ale ja z czasami Kasiopeia ok 8min, Kraken 14min, dzik 11min zawsze jestem w TOP 100 to nie wiem jak ty tam masz takie czasy na 80miejscu
     
  19. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Tylko ? i to ma być motywator do robienia lvl ? marne 5 armat voodoo które nawet różnicy nie zrobią ? xD
     
  20. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    mnie tam by się przydała:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.