Mpaa Volumin!!!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika DEMON_ROZTOCZA_PL-, 2 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DEMON_ROZTOCZA_PL-

    DEMON_ROZTOCZA_PL- Okazjonalny autor

    Dlaczego nie ma możliwosci dokupienia mapy w dziale płatności!!!Próbowałem 10 razy i nie ma szans!!!Co To ma być!!!Nawet dział płatności zamknęli???porazka!!!!nie mam czasu na przelogowywanie sie jestem przez was stratny perły i dodatki !!!! Kto mi to zwróci!!!!jak mam bez celu pływac to nie mam ochoty!!!Popatrzcie czasem co sie dzsieje!!!BOT ponad WSZYSTKO Nto nie ta droga!!!
     
    IkarabinI lubi to.
  2. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Aktualnie Żółwiowe voluminy są dostępne w sekcji płatności.
    Jeżeli chcesz je kupić a masz z tym problem to niestety, ale rozwiązanie może wymagać trochę wysiłku, np. przez wyczyszczenie danych przeglądarki i flash playera (celem eliminacji lokalnego problemu). Jeżeli to nie pomoże - zwróć się z tym, proszę, do pomocy technicznej.
     
    IkarabinI lubi to.
  3. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Odpowiedź udzielona, temat zamykam ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.