Najemnika 2 poz a 3 poz

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika -RafiJestem-, 2 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    Czy jak mam najmenika z nagrody korsarza 3 pozoiomu na 7 dni jeszcze, to czy warto zakupić z dnia freedomow najemnika 2 poziomu z czarnego rynku ? Najemnik 2 poz aktywuje mi sie po tym jak spadnie 3 poz czy przepadnie ?
     
  2. MOCARZ_RONNI_USS®

    MOCARZ_RONNI_USS® Aktywny autor

    Musiałbyś mieć na tyle samo dni tego najemnika 2 + dodatkowy czas po którym spadnie Ci 3. Przykład masz na 5 dni 3lvl i na 6 dni 2lvl.
    Ale musisz go później ręcznie przesunąć.
     
  3. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    Tak napisales ze nie czaje , kupie 2 na 7 dni , 3 teraz mam na 5 dni , za 5 dni spada mi 3 i aktywuje mi sie 2 tylko ze musze go recznie przesunac na "zainstalowano" tak ?
     
  4. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Dokładnie tak, tylko że dni od zakupu najemnika są odejmowane, niezależnie od tego czy z niego korzystasz czy też nie.
     
  5. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    O to mi własnie chodzi , czyli lipa , nie powinny byc odejmowane tylko powinno byc to zamrozone , jak z % z perga , 5% aktywuje mi sie dopiero jak skonczy 7% a nie ze leci caly czas
     
  6. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Niestety, co do procentów z perga - już tak nie jest od lat.
    Aktywne bonusy %% działają od momentu ich nabycia. Z perga działają ci oba bonusy jak je zdobędziesz.
     
  7. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Odpowiedź udzielona, temat zamykam ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.