NAPRWCIE TĄ PSEŁDO GRE

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika dorka, 3 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dorka

    dorka Okazjonalny autor

    Witam jestem na pergaminie a tu nagle serwer niedostępny co wy wyprawiacie z tą grą????
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ten komunikat wynika z przerwania Twojego połączenia internetowego a nie z winy gry.
     
  3. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Owszem,czasem tak jest,że jak przerwie połączenie internetowe,to wyświetla się taki komunikat,ale czasem jest to zupełnie z tym nie związane i trzeba dać połącz,albo odświeżyć mapę morza. Lagi które powstały po ostatnim evencie też nie mają nic do połączenia internetowego,ani mocy komputera.....
     
  4. JabOlek*

    JabOlek* Forumowy żółtodziób

    Najlepiej powiedzieć, że to wina gracza
    Najłatwiej powiedzieć, że to wina internetu gracza ale jak trzeba dać rekompensatę za straty wynikające z braku możliwości grania to okazuje się, że żadnych mocy nie ma i lepiej temat zamknąć.
     
  5. Lobuuzek[USS].

    Lobuuzek[USS]. Czeladnik forum

    Zadna wina internetu bylem na rozpadlinie i dwoch innych graczy tak samo .... i nagle buch serwer niedostepny u wszystkich na raz dziwne... to wina gry i nic z tym PB sobie nie robi
     
  6. Przeniesie gry do tzw przez Was "Chmury" nie mialo przyniesc wzrostu szybkosci dzialania tylko zaoszczedzenie pieniedzy - przenoszac je na tansze - wolniejsze serwery. Wczoraj byly takie lagi, ze dawno nie widzialem takich lagow podczas mojej 11 letniej przygody z Seafight, a mianowicie zwiechy gry (mapy morza) przez kilka minut co 5 minut. Wszystko odbywalo sie na Waszym super kliencie, ktory nic nie wnosi do gry tylko zmniejsza jej mozliwosci. Jakby nie dodatkowy bonus za logowanie nikt by z tego rozwiazania nie skorzystal.
     
  7. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    I nie korzysta. Ja wchodzę na klienta tylko po dodatkowy bonus, a tak gram na przeglądarce. A od nowego roku część graczy zrezygnuje całkiem bo nie będzie możliwości grania na przeglądarce. Także wtedy będą pustki na morzu :D
     
  8. psychokowboj

    psychokowboj Czeladnik forum

    zenada zamiast przyjemnosci z grania to mamy walke z lagami które staja sie uciazliwe i obrzydzaja gre!!! ludzie uciekaja na inne gry gdzie nie ma takiego syfu a administratorzy i cała ekipa nie mydli tak oczów jak tu prawda BA PP :)))
     
  9. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Ja nie gram na kliencie. Jest zainstalowany,ale cały czas wygodniej mi na przeglądarce. Opera GX zdała u mnie świetnie egzamin i jestem zadowolony ;) A ten dodatkowy bonus to tak zachęca,że szok :p a lagi,przycięcia itd,to od ostatniego eventu są straszne i rzeczywiście jeszcze tak nie było .....
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.