Nie da sie grac

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika Kudlaty, 31 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dawno to grą przestało być zwykły gracz nie ma najmniejszych szans, cała gra polega teraz na kupowaniu pakietów bo w grze nie da się nic ciekawego zdobyć dlatego trzeba się pożegnać na dobre z tym tworem skoda kasy za jeden pakiet można kupić wypasioną gre w której sie ma równe szanse.
    A testy wprowadzają tylko żeby wcisnąć nowe pakiety nie za trudne żeby gracz który kupuje pakiety mógł ogarnąć
    Cała gra to zlepek niedoróbek błędów lagów i latających automatów
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2021
  2. Miraż

    Miraż Czeladnik forum

    Do widzenia mam nadzieje ze już żadnego postu z twojej strony na tym forum nie zobaczę :D
     
    BA_PP187 lubi to.
  3. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Chciał bys nawet jak statek bedzie stał może na lepsze czasy będzie wspominany stary dobry seafight ale co taki zółtodziób może wiedzieć jak konto pewnie kupił
     
  4. Miraż

    Miraż Czeladnik forum

    Lepsze masz na myśli darmowe nie licz na to jak mi się coś nie podoba rezygnuję i finito a nie użalać się na forum jaka to gra słaba jest a rang na forum oznacza iż nie grałem tyle co ty i może to oznacza iż już przegrałeś swój czas więc pora się pożegnać na stałe z SF hee? Przemyśl to i nie truj innym jak to ci jest ciężko w życiu bo zmarnowałeś kawał czasu na grę (x lat) której teraz tak bardzo nienawidzisz bo trzeba płacić żeby coś osiągnąć , uwierz mi naprawdę nikogo to nie obchodzi.
     
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Nie wiem ile masz lat ale czytając te mierne wypociny widać niewiele gra żeby coś osiągnąć trzeba płacić to przecież takie cos się nie da nazwać grą, dlatego w ramach nowych LVL kup se nowe pakieciki bedziesz miał osiągniecia i przez krótki czas dopóki czasowe rzeczy sie nie skończa dzieciak bedzie rządził
     
  6. Miraż

    Miraż Czeladnik forum

    Mistrzu forum napisz do widzenie i zrób to co napisałeś 3 twoje posty wyżej czyli pożegnaj się z grą na stałe sprawisz sporej ilości graczom dużą przysługę, w twoich wypowiedziach jest tylko płacić, płacić i płacić niema nakazu wolność wyboru chcesz płać nie chcesz nie płać i tyle
     
  7. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    No Panowie, koniec tych przepychanek ;) Kto chce ten gra, nie podoba nam sie gra to robimy logout i po problemie.

    Wszelkie problemy z płynnością gry sa na bieżąco zgłaszane.
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.