nie da się wejść na grę

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika scarface79[PL-], 2 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    problem jest ze nie da się wejść wogóle na grę, jest jakiś restart czy co
     
  2. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    No, mysle co to piraty napadnely i kilobajty zajumaly... Ale fakt, u mnie lost connection...
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Czy nadal problem występuje?
     
  4. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    już chyba nie bo wszedłem na grę ale za to lagi są na kliencie
     
  5. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Problem z logowaniem występuje od wczoraj cały czas,
    Podczas logowania na stronę główną jest bardzo długi czas aby się zalogować, po ponownym naciśnięciu logowanie wyskakuje biała strona z krzyżykiem, jak już dojdzie do zalogowania się na mapę morza to zwiechy są po kilkanaście sekund, a czasami i dłużej, czas rekacji statku na jakąkolwiek komendę jest bardzo opóźniony, przez przeglądarkę nie można wcale się zalogować na mapę morza, widzę że znów się zaczyna, serwery jak były niestabilne tak są.
     
  6. ☆Vıпcı☆

    ☆Vıпcı☆ Okazjonalny autor

    standard jak cos zepsuc to pierwsi, ale zeby naprawic to najpierw kawka a pozniej dopiero praca. nie dziwie sie wcale ze ludzie odchodza od gry jak takie marne zaangazowanie. nie pozdrawiam
     
  7. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    To co teraz się dzieje to już nawet nie jest gra tylko żenada, zwiechy co kilka minut, brak rekcji, brak możliwości logowania się, a to dopiero początek za chwilę mamy dni łupieżcy i ewent już widzę tą stabilność gry, chyba pora zrobić z tym porządek, ale gracze obudzą się dopiero wtedy jak czas płynnej gry dziennie będzie wynosił 1 godzinę, a reszta to lagi i zwiechy.
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jestem dziś na grze od 10 i nie było żadnych lagów i problemów z logowaniem. Wczoraj wieczorem owszem były spowodowane atakiem ddos.
     
  9. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Proszę poczytać posty na discordzie, wczoraj po południu kilka godzin zawieszenia mapy i stropny głównej klienta, dziś to samo nawet zwykła licytacja na placu targowym trwa czasami 1-2 min, a na mapie morza wylogowywanie, zawieszanie się mapy, zarówno na kliencie jak i przeglądarce, ja naprawdę nie wiem jak nie można tego zauważyć.
    Dziś łącznie na ok 3 godziny gry, 2 godziny nie można było normalnie grać.
    Oczywiście sprawdziłem swoje połączenie z internetem, wszystko w najlepszym porządku, inna gra sieciowa też chodziła bez problemów, tylko seafight zawszecha za zawiechą.
     
  10. Czesiek_Legolas

    Czesiek_Legolas Okazjonalny autor

    lag lag lag i serwer niedostepny
     
  11. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    to samo miałem i się powtarza to, że wchodzę na grę pół godz. aż załapie ta gra
     
  12. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Dzisiaj miałem to samo na przeglądarce. Gdy klikam graj pasek ładuje się wolniej niż normalnie i nie ładuje się do końca a potem stoi w miejscu i nic się nie dzieje.

    Edit: Po po bardzo długim czasie zalogowało mnie na mapę ale npc i inne rzeczy pojawiają się z dużym opóźnieniem.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2024
  13. =SeaSAJGON(PL)=

    =SeaSAJGON(PL)= Czeladnik forum

    nie można wejść na grę, teraz nie można pobrać misji. same błędy!!! czy informatycy z afryki wklepują polecenia dzidami na klawiaturze??? gra coraz bardziej sięga dna.
     
  14. STARY.[M00]

    STARY.[M00] Forumowy żółtodziób

    Dlaczego nie da się wejść na grę? Co znowu popsuliście? Czy wy możecie chociaż raz coś zrobić żeby działało bez problemu?
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Aktualnie można się zalogować.