Nie działa eldorado

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika _vis_, 21 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Witam
    jak w temacie nie działa eldorado, od wczoraj przy próbie wejścia pokazuje się komunikat nie możesz tego teraz zrobić nawet czasu nie odlicza, po przelogowaniu znów pokazuje naładowane do 100% ale przy ponownym wejścia ten sam komunikat, za każdym razem to samo.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Mapa działa prawidłowo, upewnij się że nic Cie nie atakuje albo czy nie jestś w porcie albo innej mapce specjalnej.

    Screenshot_60.jpg
     
  3. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Czyli znowu coś mnie ominęło, teraz na eldorado nie można wejść z bezpiecznego portu?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Od samego początku wprowadzenia eldorado nie mozna było wchodzic z bezpiecznego portu.
     
  5. TYMON

    TYMON Czeladnik forum

    nigdy nie bylo mozna wchodzic z portu
     
  6. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    No teraz to napisałeś bzdurę, na mapy bonusowe typu mapa panny, koziorożec, strzelec, rak itd nie można było wchodzić z bezpiecznego portu ale na eldorado gdzie zbierasz skrzynie można było wchodzić zawsze. Chyba krótko grasz w seafight.
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nigdy nie było takiej możliwości.
     
  8. _vis_

    _vis_ Aktywny autor

    Szanowny Panie BA przykro mi to stwierdzić ale się Pan myli zawsze można było wchodzić na eldorado z bezpiecznego portu, mało tego można było na eldorado wchodzić z mapy starego kompasu voivoi, ten post powstał tylko dlatego że kilkanaście dni temu wchodziłem na eldorado z bezpiecznego portu a teraz nie ma takiej możliwości, popytałem tu i tam i okazuje się że wszyscy mogli wchodzić z bezpiecznego portu na eldorado.
     
    janrobak lubi to.