NIE MOZNA POBRAC MISJI na 46 LVL

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika Niszczyciel1982[WMF], 8 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Nie da sie pobrac misji na kliencie na nowy level- zawiesza sie mapa morza i komunikaty po angielsku. Bardzo czesto klient zawiesza sie - mapa morza oraz strona glowna na kliencie.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2021
  2. ŁOWCA31

    ŁOWCA31 Forumowy żółtodziób

    nie da się żadnych misji pobrać
     
  3. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Była już masa takich postów dzisiaj. Wystarczy się nieco rozejrzeć po forum i będziesz wiedzieć, że błąd związany z misjami został już zgłoszony. Od siebie mogę dodać, że misje lvlowe można (a przynajmniej znaczna część graczy może) przyjąć logując się przez unity.
     
  4. Aqua mozna - jednak przez Unity nie da sie grac - zbugowane strasznie :) Przez klienta wieszaja sie rowniez inne okienka na mapie morza - np. skno z misjami.
     
  5. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Możesz przyjąć misje na unity, przelogować się na klienta i tam także zrobić misje, wrócić do portu i oddać przez unity. A co do zbugowanego okna misji na kliencie - mi działało poprawnie gdy wypłynąłem z portu, może tobie także będzie? :D
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Proszę nie powielać tematów. Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.