Blad Nieistniejący potwór

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika ·•●ℋαяραgαи●•·, 15 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. misja daje mi do ubicia 5 potworów typu Manat.
    Przeszukałem forum,sprawdziłem spis potworów. Nie ma takiego czegoś,co mam zrobić?[​IMG]
     
  2. Widzisz tak działa sefight coraz więcej błędów :D
    Sam aż z ciekawości sprawdziłem i nie ma takiego potwora
     
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    trzeba poplynac pod kordy w misji jak doplyniesz manaty wyskocza czary mary :)
     
    BA_Tefnut lubi to.
  4. zadziwię Cię, ale pływam kilka dobrych godzin i nic takiego nie znalazłem
     
  5. *Filippo*

    *Filippo* Czeladnik forum

    Pewnie ktoś ubił przed tobą, bo się tacy zdarzają dla zabawy, albo za długo to trwało. Misje na nowo wziąć trzeba i w kordy lecieć i będą. Błędu nie ma, nie tak dawno sam to robiłem pamiętam
     
    BA_Tefnut lubi to.
  6. KaT

    KaT Okazjonalny autor

    po prostu wykonujesz te misjie zaliczysz wszystkie kordy z misji i na ostatnich z nich pojawia sie te potworki
    dobrze ci napisał
     
    BA_Tefnut lubi to.
  7. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    czy aby napewno na wlasciwa mape i kordy poleciales napewno bys zauwazyl manaty chyba ze jest blad z misja
    Krowokrady (poziom 13)
    - Zalicz parę współrzędnych - (1),
    - Ubij 5 potworów Manat
    Nagroda: 25 kryształów, 125000 PD.
     
  8. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Dalej masz problem z wykonaniem tej misji? Czy już się wszystko wyjaśniło?
     
  9. wszystko już ok, jakiś śmieszek prawdopodobnie wybił mi te manaty a ja mądry pływałem kilka godzin zamiast wziąć ponownie misje. Można zamknąć, dziękuję za pomoc.
     
  10. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Zatem zamykam temat :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.