Niemoc zespołu Seafight

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Witcher.Mk.I, 16 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Lubisz być okradany?

Ankieta zamknięta 30 marca 2014.
  1. tak

    10,3%
  2. nie

    89,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witcher.Mk.I

    Witcher.Mk.I Forumowy żółtodziób

    Zastanawiam się, jak długo jeszcze będziecie, delikatnie pisząc, robić balona z uczciwych graczy- to, co się dzieje na glob4 to już nie jest seafight ale farma statków dla 2 gildii. Pisałem do supportu a za odpowiedż dostałem (jak zwykle:mad:) standardowe formułki. Wisienką na torcie (czytaj-szczytem arogancji) jest ostatnia formułka -
    "dziękujemy za podzielenie się z nami Pana/Pani opinią/obawami. Przekazaliśmy je do odpowiedniego działu. Zapraszamy również na nasze forum, na którym można podyskutować z innymi graczami. Życzymy dobrej zabawy z grami Bigpoint."
    otóż nie można podyskutować, bo gracze, Którzy zgłaszali nadużywanie botów byli odsyłani do supportu a temat był zamykany.
    Tak co, od Annasza do Kajfasza, zamęczymy palanta i niech się odwali a znów będziemy mieli spokój- to jest wasza metoda? Jak nie pomoże to zamkniecie temat albo/i zabanujecie mnie? A zamiast mnie dlaczego nie oszustów i zlodziei?
    Bądżcie pewni, że mojej mordy nie zamkniecie

    PS Jesli ktokolwiek jest poważnie zainteresowany uporządkowaniem sytuacji, nie tylko na glob 4 ale i na innych- jestem do dyspozycji
     
  2. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    No i niestety ten temacik tez umrze, tak to juz jest z BP :p
     
  3. Dział graczy nie był odpowiednim działem, temat przeniesiony do "dyskusji ogólnych"
     
  4. *CORVIN*

    *CORVIN* Czeladnik forum

    Kilka uwag na dodatek- potwierdzam twoje spostrzezenia, tez to widze na gl4 i trafia mnie (wiadomo co). Jak sie wydaje, sytuacja sie komus wymknela spod kontroli a moze wlasnie jest na odwrot- pelna kontrola( nikt nam nie podskoczy).Przed Swietami mozna bulo zabanowac prawie caly czesko- slowacki cech(gildie) na jeden donos od tych 2 dominujacych gildii- tak sie niszczy konkurencje. Popieralbym to, gdyby zabanowano tez graczy WaЯ, M†B, BG ( caly FSM alliance) ale wszystko wskazuje na to , ze sa pod scisla kontrola i ochrona.
    Zeby bylo jasne- jestem przeciwko uzywaniu botow( sam nigdy sie tym nie zhanbilem) przez kogokolwiek, niewazne z jakiej jest gildii czy aliansu- traktujcie wszystkich jednakowo i nie zabijajcie tej gry

    PS Wiecie, ilu Polakow bylo na gl4 a ilu zostalo? A zdajecie sobie sprawe ile BP przez to stracilo pieniedzy?
     
  5. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    w tej grze mam częste awarie flash playera, w innych grach wykorzystujących flash playera jest good. BP nic nie umie na to zaradzić. Za mało eventów dla małych leveli, najtańszy wygląd statku za 50k pereł, tańszych się nie da np. za 30k pereł.
     
    Mafiozo321 lubi to.
  6. Mafiozo321

    Mafiozo321 Aktywny autor

    Wysłać skargi do BP czy nie wysyłać oto jest pytanie...

    Podróba Zdania Williama Shekspeara
    Według pomysłu Mafiozo321
     
  7. Siema Mafios
     
  8. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Moim zdaniem BP nie bardzo dba aby nie ubywało graczy, wprowadzenie punktów bitwy jest jednym z przykładów na to ,iż punkty bitwy pogorszyły sprawę z ubywaniem graczy. Za mało eventów dla niskich leveli też sprawia ,że graczy ubywa.
     
  9. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    powtarzasz się kolego,nabijasz posty tylko czy jak?
     
  10. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    Server europa global 4 sam w sobie jest bardzo fajny, jedyne czego brakuje to 5-6 nowych graczy - nowej polskiej krwi :)
     
  11. ÐaFFča***GIT

    ÐaFFča***GIT Czeladnik forum

    nie podoba się to nie graj, proste
     
  12. Proszę zmienić rozmiar sygnatury na max. 500x200 px.
     
  13. sla00

    sla00 Forumowy żółtodziób

    A ja mam takie 2 pytania (niestety nie mogę wprowadzić nowego postu bo podobnież nie mam uprawnień) Dlaczego piszecie że po potwierdzeniu e-maila dostane jakieś tam profity....gucio prawda....2 razy potwierdzałem i zero...druga sprawa....zróbcie coś z kociołkiem ...75 procent z tego co tam dostaje to szable pancerze i pistolety...nie jestem za bardzo waleczny i abordaży nie robię ale chętnie bym zrobił sobie kule szrapnelowe chociażby dlatego że za dobrych czasów uzbierałem trochę map zimowych...a tam te kule na pewno by się przydały (z tego co się chwalicie to już bug z kulami szrapnelowymi jest zlikwidowany)....tylko proszę nie wysyłajcie mnie do suportu bo to odpowiedz będzie żenująca typu jak wyżej...
     
  14. Również potwierdzałem i nie dostałem. :( Nie tylko Ty czy ja, ale wszyscy którzy to uczynili. Problem z tym związany jest zgłoszony i pewnie już nad tym pracują w pocie czoła. :)

    Natomiast kocioł jest kwestią szczęścia. Nie wiem czy i w jaki sposób sobie poradzili z tym błędem o którym piszesz, dlaczego nie ma możliwości produkcji i "gdzie się chwalimy, że błąd jest zlikwidowany". Być może nie chcą znów ryzykować z wprowadzeniem produkcji.
     
  15. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Jak bardziej pomyśleć to nie raczej niemoc bp ale brak dobrego pomysłu na rozwój gry.
    Sporo gra w SF tylko dlatego bo są uzależnieni od SF, nowi po tygodniu odpuszczają sobie grę.
     
  16. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Ostatnio poprawiło się wiele, jeżeli chodzi np o wtyczki, lagi itp. Brak dalszej aktywności w temacie - zamykam i pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.