Sugestie nowa mapa bonusowa

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika RED_B, 2 września 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. RED_B

    RED_B Czeladnik forum

    Witam wszystkich

    co powiedzielibyście na nowa mapę bonusowa

    15 Fal
    ale za to musielibyśmy ułożyć 100 części jej a nagrody byłyby głównie korony

    bo nie oszukujmy się od momentu gdy weszły levele 21 i w górę potrzebne są te korony a coś innego dla odmiany byłoby fajne

    co wy myślicie na ten temat
     
  2. ajsber

    ajsber Młodszy ekspert

    Czy ten nowy pergamin ma być układany z Mojo? Poza głównymi nagrodami "korony" co miało by jeszcze być? Pytam, bo chciałbym wiedzieć szczegóły, zanim storpeduję ten pomysł. Obecnie mapy bonusowe są dla wszystkich, dostajesz rzeczy, które przydają się każdemu niezależnie od poziomu. Natomiast Twój pomysł daje korzyści wyższym elitom. Osobom z niższym poziomem korony nie są potrzebne.
     
  3. SUMO

    SUMO Zaawansowany

    Są potrzebna chociaż by nabyć sloty na armaty...
     
  4. ajsber

    ajsber Młodszy ekspert

    Od jakiego poziomu można nabyć te sloty na armaty?
     
  5. SUMO

    SUMO Zaawansowany

    od każdego poz,poziom nie ma tu nic do znaczenia
     
  6. RED_B

    RED_B Czeladnik forum

    tak myślałem o mojo ... no i dopiero możliwość zrobienia takiej mapy byłaby od levela 21

    a i nie zapominajcie ze to tylko jest taki pomysł
     
  7. Łabałbał

    Łabałbał Okazjonalny autor

    chcieli gracze nowa mape i dali ja za kaske ehh brak slow niech lepiej dodadza z 1-2 pergi na mape morza bo te co sa juz sie rzygac chce.
    Do tego niech zmienia nagrody za raka bo te teleporty sa bez znaczenia.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.