Sugestie nowa wersja gry

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika poszukiwacz-skarbów, 20 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. poszukiwacz-skarbów

    poszukiwacz-skarbów Czeladnik forum

    A gdyby tak ze starego flashplayera przejść na html5. To by była gra sama w sobie bardziej wydajna i wgl. Bo flash przy większej ilości osób na mapie potrafi się zaciac to np. przy stałych 50 fps bo to jest max potrafi spaść do 10/15 fps.

    Myślę że deweloperzy sf jakoś dostaną tą wiadomość i postanowią przejść na html5.
    Pozdrawiam Fresh :)
     
  2. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Już bardziej by sie opłacała wersja oddzielnego klienta do pobrania.
     
    zlotnik2 i MOD_Nathaniel lubią to.
  3. poszukiwacz-skarbów

    poszukiwacz-skarbów Czeladnik forum

    No tak to zawsze by było lepsze w pełni się z tobą zgadzam. Jednak wiadomo jest zawsze jakieś "ale" a mianowicie klient gry, gdyby takowy powstał, najpierw miałby dużo błędów jak to zawsze z takimi jest i potrzeba by dużo kasy oraz odpowiednio wykwalifikowanych deweloperów. Do tego jeszcze dojdą programy wspomagające grę, nie twierdze że teraz nie ma bo słyszałem co nie co o takich (nie że ja ich używam czy coś ) słyszałem następnie ułatwione było by puszczanie botów. Także więc już to html5 jest lepsze i wydajniejsze, a do klienta to DirectX odpowiednie kowertowanie plików gry itp. to się wgl nie opłaca. Dlatego jak już by przeszła ta moja sugestia to żeby zaoszczędzić naszym syfajtowym programistom
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.