Nowe Czasowe Wzmocnienia - dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci,

    Od dzisiaj od godziny 12:00 czasu lokalnego serwera będziecie mogli dostać w swoje ręce 3 nowe przedmioty wzmocnienia! The Voodoo Booster, Amulet Wzmocnienia i Voodoo Inferno!

    [​IMG]

    Przedmioty te będą dostępne na czarnym rynku od 12:00 dzisiaj (czasu lokalnego serwera) do dnia 3 lutego 12:00 (czasu lokalnego serwera).

    UWAGA: Ponieważ jest to pierwszy raz kiedy te przedmioty wzmocnienia są w grze, wszystkie trzy będą dostępne dla wszystkich graczy. Jednak w przyszłości będą wprowadzone pewne levelowe ograniczenia na te przedmiot, które zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Wszystkie przedmioty wzmocnienia mają trwałość 14 dni.

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. Ale mi to nowość. Dajcie lepiej nowe talenty, kasztele itp. Ale cóż już 310k PV będzie:)

    p.s
    "Jednak w przyszłości nie będzie pewne levelowe ograniczenia na te przedmiot, które zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Wszystkie przedmioty wzmocnienia mają trwałość 14 dni."
     
    Ostatnie edytowanie: 23 stycznia 2014
  3. PЯOgяαмιқ

    PЯOgяαмιқ Okazjonalny autor

    Też chciałem o tym napisać chyba błąd się wkradł. :D
     
  4. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

  5. czarek

    czarek Czeladnik forum

    po cholerę to ? dali byście chociaż z 5 nowych lvl pirata nowe kule do walki nie wiem :/ ale poco to ? przecież podstawa jest już wystarczająca
     
  6. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Voodoo Inferno - ten przedmiot zwiększa ilość obrażeń zadawanych przez kule super voodoo o 5% tak długo, jak długo Tarcza Voodoo posiada co najmniej 75% całości swoich punktów.

    Pytanie tak długo jak my mamy 75% czy przeciwnik ?
     
  7. No i restart za pare minut. :p
     
  8. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Tak długo jak ty masz 75%.
     
  9. misiekspzoo

    misiekspzoo Okazjonalny autor

    restart był i nic
     
  10. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Jak zwykle fail failem pogania :p
     
  11. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    i na co to ja sie pytam ?

    jednym słowem po trzaskało was ???????????? jak ja dam 50 k pereł to predzej mnie zakonnica odwiedzi

    Post pod postem.
    Proszę używać opcji edytuj aby coś dopisać do wcześniejszej wypowiedzi
    Modlishka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 stycznia 2014
  12. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    jak widzisz ceny to podałbyś chociaz,co ile,bo tu nikt nie poda,a pewnie też widzą już....
     
  13. out`git

    out`git Okazjonalny autor

    50k za każdy dodatek
     
  14. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Czekałem na to :D Ale jedynie co to fajne jest aby 20k PV , reszta to mało ciekawe..
     
  15. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    W sumie to teraz ten czarny rynek robi sie dzieckiem dzialu platnosci, masakra. Pomijajac wszystko to bledami by sie bardziej zajeli, ale co zrobic, tylko gracze widza problem :(
     
  16. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    50 k pereł :) x 3 = 150 k pereł = trzeba dziennie zarobić na 1 dodatek około 3571 pereł x 3 dodatki = 10713 czy się to opłaca ? Niech sobie każdy sam odpowie :)
     
  17. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Dali by ponownie lufy zamiast wprowadzać nowe pierdoły :) :)
     
  18. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Jakoś mnie te ,,ulepszenia'' nie przekonały.. przynajmniej 2x za drogie :)
     
  19. ๖ۣۜGREEN

    ๖ۣۜGREEN Czeladnik forum

    nikogo nie przekonaly lipa jakas jak zrobia po 10 tysiecy to kupie bo tyle to jest warte:p
     
  20. Faktycznie drogie to to. :p

    Nie zapowiada się żebym kupił. :cool:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.