Nowe lvl

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika »†SHARK†«™, 10 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. »†SHARK†«™

  »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

  Dobrze że są jakieś zmiany , jestem za , to jak najbardziej ok , ale to jaka jest skala trudności tych zmian , mam na myśli nowe lvl to jakieś nieporozumienie. Np gracze musza stawić czoła , uwaga nie na 3 czy 5 lvl pirata ale na 45 czy 46 lvl takim wyzwaniom jak:

  - zebranie kilku skrzynek
  - zebranie ładunków
  - ubicie 10 botów czy potoworów

  Przecież to jest jakas parodia hehe. Sezony są dobrze pomyślane bo jednak jakieś wyzwanie stanowią , gracze robią 2-3 miesiące sezony i nie wielu lacznie ze mną ich nie zamyka , a 2 dni po wprowadzeniu nowych lvl 90% ts-a ma 46 lvl hehe , nie tędy droga seafighcie , gdzie te tęgie głowy obmyślające koncept gry :)
   
 2. FrancaJP

  FrancaJP Czeladnik forum

  własnie to jest zachęta aby wbijać lvl
   
 3. BA_margarites

  BA_margarites Board Administrator Team Seafight

  Jako ze nie jest to pytanie a sugestia - przenoszę watek w odpowiednie miejsce.
   
 4. DarkShark

  DarkShark Mistrz forum

  Jak zawsze dają cos z błędami i wogóle niedopracowane po to tylko żeby dział płatności hulał

  Dlaczego na nowych mapach nie pojawiają sie boty skrzynki eventowe i akcji specjalnych
   
 5. †GiMi™[™±™]

  †GiMi™[™±™] Naśladowca mistrzów

  i przyszedł Pan Maruda psuj dobrej zabawy :D to jest gra a nie życie wyluzuj chłopie bo Ci żyłka pęknie :D
   
 6. SCM_Spacja

  SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

  Zazwyczaj po wprowadzeniu nowych map na samym początku nie było na nich eventów. Przypomnij sobie wcześniejsze aktualizacje.. było tak samo, więc cierpliwie czekaj.
   
 7. DarkShark

  DarkShark Mistrz forum

  Na początku jak dawano nowe lvl działało wszystko na nowych mapach teraz jedynie od map 41 wszystko ma opóźnienie, wprowadza się na szybko cos co ledwie działa tylko patrzeć jak w nowych pakietach nowe cuda sie pojawią skoro na mapach boty bija ponad 30k
   
 8. SCM_Spacja

  SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

  Warriory też biją niektórych graczy, ale czy to jest powód do narzekań? Na wyroki do testu polowałam miesiąc... i to właśnie jest zniechęcające. Ktoś gra jeśli chce, jeżeli nie chce to wyłącza komputer i idzie na spacer ;)
   
  BA_margarites lubi to.
 9. wlaziak

  wlaziak Okazjonalny autor

  Co do nowych leveli przydało by sie zwiększenie nagród z powodu tego ze bijac 5 npc na mapach 41-45 mamy okolo 75 safanad a nowych mapach za jednego npc ktory ma tyle samo zycia co tam 5 npc i salwe 30 razy wieksza nagroda jest 25 safanad i 10 youlong Wiec komuś tu matematyka nie wyszła teraz ubijając po 2 boty 41-35 mamy 30 safanad zbite 3 mln zycia i ubijając 3 npc na mapach 30-40 mamy 30 yulong cczyli jestesmy na ogromny plus niz na nowych mapach i nie trzeba sie reperować co 1 npc ... Wiec oprócz eventów i zrobienia misji nie bedzie oplacalne wgl sie tam znajdować przez co mapy za 3 tyg staną się bezużyteczne .
   

Poleć tę stronę