Nowe Mapki Desingi Niech Wprowadzą Niech dadzą Wiecej Perel zeby bylo można zarabiac

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika 1920®WMF, 11 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1920®WMF

    1920®WMF Czeladnik forum

    Nowe Mapki Desingi Niech Wprowadzą do Gry Nowe Pergaminy Nagrody Leprze
     
  2. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Dorze by było :D
    I brawo za kreatywność , bardzo się rozpisałeś xD krótko i na temat ^^
     
  3. ♥Riczi♥

    ♥Riczi♥ Czeladnik forum

    Też chcę !!!!!!!!!!! :p
     
  4. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Temat przeniosłem do odpowiedniego działu, pozdrawiam.:)
     
  5. DawnyPikuś

    DawnyPikuś Czeladnik forum

    Hm... Jestem za tworzeniem przez Bp nowych skórek nie opartych na istniejących, niech pokarzą swoją kreatywność, nowe pomysły, a nie jak do tej pory cytuje ,, Szli na łatwiznę ,, Od 2 lat czekamy na nowe mapy na mapie morza, na nowe skóry poziomu elity, które mieli wprowadzić oraz na nowe testy pirata i do tej pory eho !

    Chciałbym też przedstawił parę swoich pomysłów które mogli by wprowadzić do gry;

    Pierwszym pomysłem który mi się na suwa to możliwość wymiany np. armat czyli Jeśli dane bractwo posiada wyspę a gracze tego bractwa mają zbędne armaty to można by było tę armaty dać do magazynu wyspy.

    A gracz który nie posiada armat bądź go na to nie stać mógłby te armaty dostać z magazynu wyspy danego bractwa.

    W tym magazynie bractwo mogłoby rozporządzać zbędnymi rzeczami we własnym gronie.

    Pomysł jest świetny i warty uwagi, chodź zdaje sobie sprawę że BP tego nie zrealizuje.

    Drugim pomysłem który mi się nasuwa to możliwość zamiany złota na perły, to znaczy że dany gracz który posiada zbędne złoto z NPC, bądź abortów mógł mieć możliwość zamienia tego złota na perły które mógłby przeznaczyć na inne rzeczy które można zakupić za perły

    Przelicznik 10.000 złota zamieniamy na 100 pereł.

    Trzecim pomysłem jest wycofanie niewolników i zrównanie szybkości sal. Niewolnicy i tak do niczego innego sie nie nadają ani żadnych z nich pożytku nie mam można by było z nimi zrobić to samo co z Listami ochronnymi po prostu wycofać ich.

    Jak wpadnę na jakieś warte uwagi pomysły to jeszcze tu wrócę
     
    budziczekxd lubi to.
  6. Gigant

    Gigant Forumowy żółtodziób

    Ja mam propozycje nowych Desingow XD
    Skoro oni nie chcą ich zrobić to czego nie mogliby zrobić tego gracze?
    Na pewno graja tu tacy którzy potrafią obsługiwać różne programy graficzne
    Dlatego mój pomysł to event:Stwórz swój design
    a Teraz kilka słów wyjaśnienia
    • BP podałoby adres e-mail na który ludzie wysyłaliby swoje prace podczas trwania eventu.
    • 15 Najlepszych prac dostaje nagrodę w postaci(jakiej tam chcecie-nie wiem np.500000 pereł czy coś XD)
    • Dodatkowo 15 najlepszych prac zostaje pokazanych światu(na forum) i gracze glosują na te które im się podobają najlepsza praca czy dajmy 3 najlepsze zostaną wprowadzone do gry+osoba/y która/e stworzyła/y zwycięski/e design/y dostaje/ą swój design w prezencie
     
  7. Dz1ku

    Dz1ku Czeladnik forum

    BP nie pójdzie na to bo np za calico byc mial ponad 2 tys perel :) kazdy by plywal n afuull u i kazdy by miąl wszsytko :) strzelał by do botow z elitarek bo opłacało by sie :) aaa i jeszcze :p wiesz ze zbugowane złoto jak by wyienic na perly byly bo to miliardy peręl :) odpada :D
     
  8. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Po co jeszcze nowe rzeczy wprowadzac? wykasowac te dodatki niech bedzie jak kiedys i wszyscy beda zadowoleni, no moze nie wszyscy ale ma to byc gra dla graczy
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  9. Gdzie nowe mapy za duzo tych pergow juz jest kiedys byly 3 i bylo elegancko :( A jak takim trybem bedziemy szli to bedzie ich niedlugo tyle co rodzajów kulek :(
     
  10. DawnyPikuś

    DawnyPikuś Czeladnik forum

    co do przelicznika to dałem przykład i pomysł do zrealizowania :] Co do złota zbugowanego jest proste wyjście, przy zatopieniu statku co daje złoto, mogli by wprowadzić wybór dla graczy perły badź złoto jakoś ta opcja działa w innych grach jaki w tym problem ?
     
  11. Nick

    Nick Czeladnik forum

    fajne macie propozycje. Ale najlepsza to z mapami. nie chodzi mi o pergamin bo kilka miesięcy temu dali byka itp. Niech dadzą nowe mapy dla nowych leveli pirata lub nową szturmówke czy coś w tym stylu
     
  12. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    pomysł dobry, ale z ty6m było by ciezkooo. wszystko od bp zalezy
     
  13. мαя¢ιη™

    мαя¢ιη™ Czeladnik forum

    Witam.
    Wydaje mi sie ze pomysl z "przerobieniem" zlota na perelki bardzo fajny i ciekawy tylko proporcje bym zmienil:) ale mysle ze BP nigdy na to nie pojdzie:(
     
  14. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    hmm... pomysły jak najbardziej warte uwagi tylko ten przelicznik pereł za złoto trochę nie za bardzo. 1000000 złota na 100 pereł taka moja propozycja:)
     
  15. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Brak aktywności w temacie. Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.