Nowe oprogramowanie forum - dyskusja

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 2 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. DawnyPikuś

    DawnyPikuś Czeladnik forum

    opcje itd mogą zostać ale wygląd powiniście zmienić na ten co był wcześniej
     
  2. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Mi również bardziej podobał się układ starego forum
     
  3. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Ja tak samo mówiłem pierwszego dnia , a teraz już się przyzwyczaiłem i może być :D Jedynie co to mi się nie podoba grafika , wydaje się trochę dziecinne..
     
  4. ™Falcon™

    ™Falcon™ Forumowy żółtodziób

    Witam all. Jak dla mnie to teraz jest beznadziejnie ale czy te nasze wypowiedzi cos zmienia ? nie wydaje mi sie ale coz zawsze mozna probowac ;d
    bylo i wiele lepiej.
     
  5. Grzecho

    Grzecho Czeladnik forum

    Tak to lipne jest że nie chce mi się tu szukać czegokolwiek ,a te ramki po lewej to chyba z elementarza,i słychać głosy że tak to zepsuli że nie chce się tu wchodzić.
     
  6. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Grafika dla mnie jest za ciemna nieco i troszkę wydaje się wszystko mało przejrzyste, ale to dlatego iż nie jesteśmy przyzwyczajeni ;) Myślę, że za jakiś czas osoby które jednak zaglądają na forum nie będą mieć problemu z odnalezieniem się.
     
  7. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Tez mi sie stary wygląd bardziej podobał.

    Mozna gdzies tu zglosic podejrzenie o zbanowane złoto ?
    Ktos tym sie wogole zajmuje?

    Post pod postem/edycja _ Modlishka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 grudnia 2013
  8. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Support, proszę tam pisać.
     
  9. CZIROKEZ

    CZIROKEZ Młodszy ekspert

    KIWI ty chyba żartujesz ja wysłałem program sygnowany nickiem gracza oraz jego próbę sprzedaży tegoż programu do suportu i nic nie zrobili także nie osmieszaj się z tym supportem
     
  10. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Twoim zdaniem na forum zajmujemy się "lewym złotem"?
    Czy może CMi się tym zajmują?
    Takimi sprawami zajmuje się tylko i wyłącznie support, a co oni z tym robią to już należy ich pytać.
     
  11. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    A wracajac do tematu to szkoda gadac ;) forum zagmatwane i kompletnie nie idzie sie polalac co jest gdzie , blogi widzialem lepiej opracowane od tego co to tu mamy
     
  12. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Juz troche czasu jest te nowe forum, zdazylem sie oswoic, ale ciagle czuje niedosyt. Jakby niebylo na starym forum siedzielismy pare latek i osobiscie uwazam ze bylo lepsze.
     
  13. Do starego pozostanie sentyment, ale na to nic nie poradzimy. Też już się troszkę oswoiłem. :cool:
    Wszystko z czasem. :p
     
  14. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    No , ale widze swiatelko w tunelu, podoba mi sie zakladka powiadomien
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  15. Też o tym pisałem. Dobre, dobre. :D
     
  16. ***Polcia***

    ***Polcia*** Czeladnik forum

    Mnie w nowym forum strasznie wkurza to ze przy glownym temacie jest podana liczba tematow i postow a przy tych nizej nie i obojetnie gdzie cos dopisza tylko na glownym wyswietla sie ostatni post reszty szukac trzeba i co ważne wiele rzeczy mozna przeoczyc w ten sposob . W starym forum było to bardziej przejrzyste tutaj nie!!!
     
    Fabol® lubi to.
  17. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    A mi się podoba nowe forum. Pod względem grafiki i przejrzystości, no bo cóż, do tamtego sie przyzwyczaiłem również, no ale, i do tego zdarze się przyzwyczaic, takze to kwestia czasu :p
     
  18. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Trudno się nie zgodzić, to największy szkopuł tego forum.

    Pozdrawiam przedmówczynie. :D
     
  19. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    zapytam tutaj. Kiedy będą konkursy na forum ???
     
  20. Wkrótce. ;)