Nowe oprogramowanie forum - dyskusja

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 2 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    no tak, typowa odpowiedz :D
     
  2. Sam nie znam dokładnie daty kiedy pojawi się nowy konkurs, ale zapewniam że się pojawi. :D
     
  3. ☆BARÇA☆.PL-

    ☆BARÇA☆.PL- Czeladnik forum

    W FAQ do tematu Maksymalna podstawa statku, możecie dodać też maksymalna podstawa tarczy voodoo.
     
    Sylwunio lubi to.
  4. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    w to nie watpie :D
     
  5. Мцšαšнι™

    Мцšαšнι™ Forumowy żółtodziób

    ktoś mi powie czy da się coś zrobić z tymi że gdy klikne na nowe posty to nie będzie mi wyświetlało tematów w innych językach czy to tak ma być?
     
  6. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    chyba tak ma byc, ja tez tak mam. ale poczekaj na odp adminow
     
  7. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    A czy ekipa moglaby przekazac, zeby zrobili cos z ustawieniami tekstu ? Fajnie by bylo zeby wszystkie odpowieddzi przez nas pisane mialy ten sam format , a nie za kazdym razem musze nowa formatke robic. Mysle, ze byloby to bardzo przydatne
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2014
  8. marekp60

    marekp60 Forumowy żółtodziób

    Witam
    Czy ktoś mi powie w jaki sposób mogę zmienić nick na forum?Posiadam konto na którym chciałbym aby wyświetlał się mój nick,a nie osoby która grała kontem poprzednio
    Pozdrawiam
     
  9. Przy pierwszym wejściu na forum jest opcja zmiany nicku na inny. Po zatwierdzeniu go, kolejnej takiej opcji już nie ma. Można zmienić go tylko jeden raz.

    Nazwy użytkowników forum:
    Wiemy również, że wielu z Was będzie chciało nadal korzystać z dawnej nazwy użytkownika forum. Dlatego podczas procedury rejestracyjnej wprowadzamy jednorazową możliwość nazwy. W przeciwnym razie zostanie automatycznie zastosowana nazwa użytkownika powiązana z kontem gry (login). Uwaga: macie tylko jedną możliwość wprowadzenia zmiany. Później zmiana nazwy nie będzie już możliwa.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 stycznia 2014
  10. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Vinci , a spytaj tam gdzie trzeba o ustawienie na stale formatki pisanych postow :p
     
  11. Pomysł podsunięty dwa szczeble do góry. :)
     
  12. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Bede pisal , az to zrobia wkoncu, hehe :p