Sugestie nowe pakety

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika *HMS^VICTORY*, 19 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    Chodzi o nowe pakiety w dziale płatności. Ja np kupiłbym pakiety championa i anemoi ale bez statków narodowych, i nie mam takiej możliwości bo pakiety są inne. Przekażcie wyżej by może to zmienili jak chcą zarobić.
     
  2. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    A gdzie sa te pakiety bo ja ich nie mam w dziale platnosci.
     
  3. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    standardowo coś popsuli ...
     
  4. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Jeśli chodzi Ci o te pakiety ( klik ) to znajdziesz je na stronie startowej - wystarczy kliknąć w "Obejrzyj Ofertę" na pierwszym banerze zwanym "Chwytaj Łupy".
     
  5. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Ok teraz sa bo wczesniej ich nie bylo sprawdzalem kilka razy a jak narazie w tych 2 pakietach sa skorki z 2012 roku a wydaje mi sie ze powinny byc z 2016 nawet cos o tym pisali w oficjalnych ogloszeniach.
     
  6. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Owszem pojawiła się też taka informacja na forum, ale została sprostowana. Proszę zapoznaj się z tym sprostowaniem z OO dotyczącym zawartości tych pakietów( klik ).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.