Sugestie Nowe przedmioty elitarne do do wylicytowania

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika Roman52, 17 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Witam

    W palcu targowym powinny być nowe przedmioty elitarne do wylicytowania.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nowe to znaczy które konkretnie?
     
  3. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Chodzi mi aby było coś więcej niż jest teraz, może być nawet nowy design. Może też być jakaś lepsza belka od Belki z utwardzanego drewna. Potrzeba cokolwiek nowego tam.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2024
  4. 5vikjam

    5vikjam Czeladnik forum

    Wydaje mi się, że nie ma to sensu, perły teraz nie są jakimś wielkim problemem, kiedy były one jako ta "płatna" jedyna waluta to plac targowy był ok. Ewentualnie właśnie dać przedmioty elitarne za inną walutę do wylicytowania za złoto, ale nie wiem czy to będzie dobry pomysł, złota ma się teraz w miliardach.
     
  5. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Trzeba też zwrócić uwagę, że taka możliwość wciąż istnieje i z jakiegoś powodu nie została zlikwidowana. Jeżeli w przyszłości dalej będzie można wylicytować przedmioty to fajnie gdyby były też nowe przedmioty.
     
  6. Shockwave

    Shockwave Czeladnik forum

    ta popieram nikt tam nie zaglada bo nic sie tam nie zmieniło przedmioty sredniej klasy dołożyc np. amulet legby , smocze ognie , bałwany , świece cos słabo istotnego ale sie przydaje oczywisnie opcja kup teraz nie musi byc za perły moze byc korony , monety yulong chodzi o to zeby sie tam cos zadziało i nie musi to byc non stop takie żuty na święta , akcje specjalne , mhh itp.
     
    Roman52 lubi to.