Nowi gracze

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika ...CHARGER..., 17 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ...CHARGER...

    ...CHARGER... Czeladnik forum

    Hmmm a co wy na to żeby przyciągnąć do tej pieknej gry nowych graczy? Pływanie po mapach gdzie są same full'e sprawia że gra się szybko nudzi...
     
  2. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Cały czas przybywa nowych graczy dla was kajaczków gra teraz staje sie bardzo prosta do rozwiniecia :)
     
  3. 54xenon45

    54xenon45 Czeladnik forum

    Cały czas przybywa nowych graczy dla was kajaczków gra teraz staje sie bardzo prosta do rozwiniecia :)

    prosta do rozwinięcia ,jaja sobie robisz
     
    _PeZeT_ lubi to.
  4. ...CHARGER...

    ...CHARGER... Czeladnik forum

    Jak dla ciebie 60 funtowki to jest to "rozwiniecie" to porównaj sobie to z tymi graczami co na jedną salwę daja tope kajakom... Jak oni maja robić te misje co?
     
  5. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    teraz mozna uzyskac fulla voodo rob misje i bij dusze na tym evencie ;) i zobaczysz sam
     
  6. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    zgadzam się z Tobą to nie jest to co wtedy gdy my stawialiśmy pierwsze kroki

    z tego co wiem za lvl lecą też voodo, ze 3k krysiek i ok 500k pereł czyli robisz misje i na lajcie wbijasz 21lvl bez bicia robaków, npc, krakena itd

    A ile te kajaki mają hp? Bo mój kajak ma ledwo 300k a biją mnie te kajaki po 3k, a niektóre mają po 600 a mi w nie wchodzi jak w bota:D

    Dodam, że my pierwsze 60f na start musieliśmy wbijać na eventach klepiąc wraki wy już macie je na start.

    odpowiedz mi na pytanie jak tego fulla zrobić
     
  7. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    event misje nowe :)
     
  8. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    z nowych misji masz 100 armat voodo i 50 z ewentu gdzie pozostałe 266 znaleźć?
     
  9. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    co trochę kod z armatami dają
     
  10. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    kolega napisał na tym evencie:D ok kod na 25 voodo, ale to i tak wyjdzie tylko full na 0lvl
     
  11. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

     
  12. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    no chyba nie myslisz ze ci dadza mloty na 5poz
     
  13. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    ciekawa rozmowa ja chętnie się dowiem jak na tym evencie wyciągnąć fula voodo
     
  14. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    bij boty zbieraj dusze kupuj armaty co wiecej chcesz wiedziec
     
  15. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    ja chce wiedzieć jak fulla zrobić, bo full to 431 armat:D
     
  16. SowQa

    SowQa Okazjonalny autor

    sie cieszcie kajusy że macie nawet te voodo za free my 2-3 lata temu żeby je zdobyc musielismy gruby hajs w to ładowac :) i nie było nawet 60 za dusze na eventach trzeba było samemu nabijać a nie co jakiś czas coś dodają dla kajusów a im mało ...

    szamankasc co do ciebie to jak przegladam forum to już 2 lata temu płakałeś/aś na forum przez 2 lata to już dawno byś 3 x fulla z voodo za free miał ... tyle w temacie płaczków :D nie podoba się to zmień gre nikt i tak was tu nie potrzebuje :D
     
    wrednygoryl i MISIO.GIT lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.