Nowy Abordaż

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Nick, 24 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Nick

    Nick Czeladnik forum

    .Ten temat jest troche duży bowiem mam kilka pomysłów . Podczas abordażu można by było nie zabijać piratów ale brać ich do niewoli , czyli ten kto wygra abordaż tych piratów których by zabił zabiera do siebie na słóżbe .
    W abordażu można by było nie zabierać tylko złoto ale także inne rzeczy. Te pomysły można by było jeszcze dopracować i byłoby ok. Myśle że można też zrobić coś takiego jak spichleż i tam chować swoje perły a nieschowanie perły można stracić w abordażu. To też można dopracować


    a i jeszcze np. w tej tawernie max 2 miliony pereł czy coś sie może zmieścić i trzeba ją rozbudowywać czy coś. Albo perły wkładać na pokład.
    _________
    MOD_Mróz.
    Post pod postem.
    Proszę starać się nie pisać postu pod postem i nie spamować.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 stycznia 2014
  2. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    O i to jest konkret, abordaz mi sie podoba, ale z ta tawerna to rewelka
     
  3. NIE wytlumacze na przykladzie :) idziemy do btactwa gdzie sa same fullki , kazdy daje nam z aborda po 200k perel niech będzie ich tylko 10 osob :) i mam y perelki odrazu na armaty a po 2 zacznie sie handel perlami :) nabijanie i sprzedawanie za pln :pa wtedy bedzie jeszcze wiekszy placz o slonko , sturmowke i o boty :p
     
  4. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Brak aktywności w temacie. Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.