Sugestie Nowy event na stare skórki (design`y)

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika (☞゚∀゚)☞, 10 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Wprowadzić event?

Ankieta zamknięta 10 sierpnia 2018.
  1. Tak

    78,6%
  2. Nie

    14,3%
  3. Nie obchodzi mnie bo i tak wszystkie mam

    7,1%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. (☞゚∀゚)☞

    (☞゚∀゚)☞ Czeladnik forum

    Witam mam pomysł na nowy event w seafight. (Jest on o myśli graczy którzy lubią bardziej stare skórki niż nowe)
    P: Jak on będzie wyglądał?
    O: Będą boty pływać jak na każdym evencie, lecz te boty będą miały tyle hp ile mamy lvl`a na koncie. Przykład: Gracz ma 25 lvl to ma 25 milionów do zbicia.
    P: Dlaczego ja zdecydowałem by zrobić na podstawie lvl`a skoro ludzie mogą zbić np na 25 poziomie 25 milionów hp bez żadnego problemu?
    O: Bo to nie ma być trudny event.
    Chodzi mi przed wszystkim żeby każdy miał szanse.
    P: Jak będzie się zdobywać skórki?
    O: Za każdy strzał będzie otrzymywać punkty gdzie będzie można je wymienić na skórkę (design) który nas interesuje.
    Dodatkowe informacje: Myślę że wybuch będzie amunicja specjalna gdyż ona nie jest w żadnym evencie i spora ilość graczy nawet tych co zaczynają dostaną kod i będą mieli.
    W tym evencie będziecie mogli kupić tylko 3 design`ów!
    Więc zastanówcie się jaki chcecie kupić bo macie ograniczoną ilość możliwości zakupu.

    Myślę że to na tyle.
    Dodam jeszcze ankietę by rozstrzygnąć czy event ma być dodany czy też nie.
    Ankieta została ustawiona na 1 miesiąc. Więc ja poproszę o pomoc moderatorów czatu w grze by podać im link do tego pomysłu by oddali głos.
     
  2. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Temat przenoszę do odpowiedniego działu.
     
  3. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    Czasami dają stare skórki do bicia i zdobycia ich :)
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Stare designy to stare designy, które nie powinny już być do zdobycia.
     
  5. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    błagam niech nie robią więcej tych pływających w ośmiu kierunkach...statki może i fajne ale ten styl poruszania wygląda okropnie,wstrętnie i zniechęca to pływania nimi,nic tylko wyciągnąć z nich kamienie.
     
  6. $†ӨӨΡМΔΠΠ

    $†ӨӨΡМΔΠΠ Czeladnik forum

    To jest Twoje zdanie, moje zdanie jest takie że podoba mi się ten nowy styl pływania. Jednakże stare skórki mają swój klimat i uważam że nie powinno się ich zdobyć ponownie lub jeśli nawet to żeby było to trudne a nie jeden przelew i pstryk ;) Nie po to się człowiek męczył starał żeby teraz za grosze je zdobyć.
     
  7. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Rozumiem, też uważam że stare skórki powinny być już jako klasyki i nie do zdobycia ,co to mojego zdania to teraz tylko te w nowym stylu robią a to smuci bo stare jak mówisz mają swój klimat że czuć seafighta a te w ośmiu kierunkach jakieś takie niejakie ,ja osobiście ich nie czuje także powinien być chociaż jakiś wybór kierunków albo niech robią w obydwu stylach a nie tylko w tym jednym nowym.
     
  8. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    jestem za ;)
     
  9. kociak

    kociak Generał forum

  10. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    skórki które wyglądają jak statki a nie jak nie wiadomo co
    ja osobiście pływam El Cano bo to jedyny normalny desing poza oczywiście desingami z ligi
     
  11. MnichUNY

    MnichUNY Okazjonalny autor

    Ja jestem za ! :D chętnie przygarnął bym skórkę flaya :D <3
     
  12. (☞゚∀゚)☞

    (☞゚∀゚)☞ Czeladnik forum

    Patrząc na ankietę większość ludzi chcę taki event.
    A ci którzy napisali:"Stare nie powinny być do zdobycia!"
    To proszę was. Wam może się podobają te nowe design`y ale każdy stały gracz marzy o design`u który kiedyś widział ale był za słaby by go móc zdobyć.
    Picasso... W nagrodzie korsarza a podobno to stary design....
    BP chce zarobić a taki event dałby im taki przypływ że aż CM`om by płacili małą stawkę...
     
  13. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    stare skóry to będziecie mieli... ale w nagrodzie korsarza za hajs :p:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.