Nowy gracz -prośba o pomoc :)

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika CactusJack, 28 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. CactusJack

    CactusJack Forumowy żółtodziób

    Witam! :)

    Nie dawno wróciłem do gry. Posiadam dość stare konto na serwerze PL.

    Chciałbym zapytać, czy aktualnie bardziej opłaca mi się zostawać na 15lvlu czy próbować zrobić 21lvl aby zwiększyć swoje nagrody? Chciałbym powoli rozwijac sobie statek.


    Przepraszam za tak banalne pewnie dla Was pytania, ale dawno nie grałem, a teraz chciałbym powoli się wszystkich tych nowości nauczyć, ale jest ich troche :D

    Pozdrawiam
     
  2. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Cześć.
    Gra jest już na tyle rozwinięta, że nie ma sensu stać w miejscu na 15 lvl. Mając 21 lvl masz możliwość abordażu NPC Warrior, za którego masz szansę otrzymać najemnika poziom1, który dodaje Ci chociażby 30 armat więcej. Mając więcej armat na statku będzie łatwiej Ci zarabiać perły, które będziesz mógł poświęcić na rozwój kaszteli. Jeżeli chodzi o sam zarobek to w momencie, w którym nie ma eventu polecam bić NPC Hrell Drakirów. Ponadto możesz także wejść na behemota, ale to bardziej w ramach odpoczynku, bo zarobek nie jest tam na tyle wyśmienity, żeby siedzieć godzinami. :p Także stale zwiększaj swój lvl, bo warto.
    ;)
     
  3. tumanek007

    tumanek007 Forumowy żółtodziób

    Bardzo mądra rada, szkoda tylko, że nie napiszesz jak to zrobić. Wypływam ci ja dzisiaj z bezpiecznego portu i łup - już mnie nie ma. W ciągu następnych kilku minut cztery razy bohaterowie topią statek, który się pali. Jak robić kolejne lvl? Ja nawet nie jestem w stanie zrobić jednej misji przez bohaterskich graczy, którzy szukają punktów bijąc tych, z którymi nie mają jakichkolwiek kłopotów. Ot polskie bohaterstw, a może cwaniactwo. Szkoda w ogóle o tym gadać.