Nowy serwer

Temat na forum 'Bractwa' rozpoczęty przez użytkownika kolobolo2000, 18 lipca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kolobolo2000

    kolobolo2000 Okazjonalny autor

    Czy związku z nowo powstałym serwerem zostanie zrobiony jakiś alians PL. Chodzi mi o to czy polskie alianse się zjednoczą, aby pokazać się na nowym serwerze?
     
    HULIGAN_PL- lubi to.
  2. JacekBalcerzakBoxer

    JacekBalcerzakBoxer Młodszy ekspert

    Nie
     
    BA_PP187 lubi to.
  3. -matka-

    -matka- Czeladnik forum

    Być może wbrew ambicjom co poniektórych, wnoszę o umieszczenie informacji w jakim zakresie doszło do połączeń w silniejsze bractwa. Na tą chwilę w tym międzynarodowym "molochu" coś mało widzę na mapie znanych nicków ze starego połączonego serwera PL. Rozumiem zniechęcenie w grze. Ale tym co zostali może warto wskazać gdzie i do kogo można dołączyć. Oczywiście to tylko gra i topka raczej nie boli, ale może okażmy troszkę wzajemnej solidarności i nie topmy graczy (bez względu na własne uprzedzenia) z byłego serwera PL. Pozdrawiam cierpliwych i ostatnich Mohikanów tej gry.
     
    hamal5 lubi to.
  4. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Większość na PL1 PL2 od lat gra idywidualnie, potępiają osoby bez znanego bractwa i alinsu. Dlatego to tak wygląda.
     
    KrYs1916 lubi to.
  5. ♣Rada®XXL♣

    ♣Rada®XXL♣ Zaawansowany

    Co za głupoty, nikt nikogo nie potępia. Bractwa i gracze którzy zostali bez aliansów sami wybrali swoją ścieżkę. Zaproszenia były... i dla bractwa i dla indywidualistów.

    Nie chcecie, to nie wylewajcie żali. Szansę dostaliście.
     
  6. król_andy

    król_andy Forumowy żółtodziób

    Ja jakoś nie dostałem.
     
  7. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Graczowi, który założył ten temat nie chodzi o serwer, który powstał po połączeniu, tylko o nowy serwer. Dyskusja dotycząca połączenia jest w innym temacie.
     
  8. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    A kto Ci powiedział że to są żale. Od lat gram bez aliansu. Z jednym się zgodze faktycznie wybrałem swoją ścieżkę. Spacja przepraszam za off top.
     
  9. mokrypalec1

    mokrypalec1 Czeladnik forum

    Chętnych zapraszamy do PL- na nowym serwerze ;)
     
  10. hasz92

    hasz92 Czeladnik forum

    PL- Najlepsze <3