Sugestie O co chodzi z tym czego potrzeba, a nie ma?

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika wanak, 5 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wanak

    wanak Okazjonalny autor

    Jakiś czas nie grałem i po powrocie do gry nie mam gdzie uzupełnić stanu niewolników, owoców i rumu. Statek pływa jak chce bez względu na to pod jakimi żaglami czy bez.
    Kwestia botów wydaje się istnieć tylko w oświadczeniach zespołu. Tak naprawdę nic z tym nie robią, a bociarze mają się w najlepsze. Ostatnio miałem zablokowaną opcję oddania strzału i wyłączoną ochronę w postaci tarcz. Nie wiem też czy są takie legalne dopalacze, które pozwalają zniknąć z pola widzenia w czasie krótszym niż sięgnięcie do "print screen".
    Ogólnie rzecz ujmując gra jest zlepkiem pomysłów kompletnie nie licujących ze sobą. Ani zaciąg na statek ani uzbrajanie nie są czytelne. Przez 2 lata nie udało mi się dociec co poeta chciał powiedzieć.
    Na forum nie ma co liczyć bo wygląda jak przetasowane strony książki. Ani chronologii, ani związków tematycznych. Ogólnie przypomina cyrk z Wiejskiej, albo czeski film.
     
  2. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Bzdury piszesz. A wszystko to co opisaleś wynika z Twojej niewiedzy.
     
  3. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    po czesci dobrze pisze, na forum jest tyle tematow ze trudno jest sie dogrzebac do tego czego sie chce, wyszukiwanie powinno wyswietlac cokolwiek po wpisoniu przynajmniej polowy tego czego szukamy, a nie trzeba bezblednie napisac nazwe tematu ktorego sie szuka.
    co do opisu przedmiotow w grze to juz totalna bajka, tu sie zgodze. Na prawde trudniej napisac co dany przedmiot daje lub czego nie daje niz wypisywac jakies bujdy o pochodzeniu przedmiotu czy tez jego "niby" zastosowaniu. Tu doskonały przyklad
    galion poziom 2 (tzw Ran)
    opis: Tej nordyckiej bogini mórz obca jest litość: Bez względu na straty pozostawia ona po sobie szeroki ślad zniszczenia. Niech Twoi wrogowie na jej widok sinieją ze strachu.
    kazdy juz wie co daje galion (sarkazm) :), gram w ta gre juz ohoho z 7 lat i nadal nie wiem o ile i co zwieksza mi ten zabojczy przemiot :)
    kolejny przyklad galionu:
    Galion: Undine
    Oto dowód mistrzostwa naszych rzemieślników: Potężny duch głębin Undine pruje przez fale w poszukiwaniu swojej następnej ofiary!
    SUUperrr niech pruje ale co nam daje posiadanie go ??

    kiedys byly jeszcze lampy co podobno zwiekszaly szybkosc zaladunku armat ale nie bylo napisane ile ich trzeba miec i tez o ile zwiekszaja i czy w ogole cos zwiekszaja ;)
     
  4. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Sam stwierdziłeś że wróciłeś po przerwie, jak widać mamy nowe forum, które już ma ponad rok. Trzeba czasu i chęci aby się z nim zapoznać i to nie jest wina forum.
     
  5. wanak

    wanak Okazjonalny autor

    A niby skąd mam czerpać tą wiedzę. Z forum pełnego kakofonii? To nie jedyna gra sieciowa w jaką gram.
    Dla tego wiem o czym piszę.
     
  6. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Wystarczy kliknąć w odpowiedni odnośnik i po problemie, bez nauki wiedza sama nie wejdzie do głowy.
     
  7. wanak

    wanak Okazjonalny autor

    To nie o forum chodzi. Doczytaj dokładnie. Forum jest bałaganiarskie i sama gra też. Przydał by się taki wynalazek jak wiki.

    Odpowiedni to stwierdzenie ogólne. Przeklikałem wszystko co możliwe. Jedyny wniosek do jakiego doszedłem to naciąganie ludzi na real kasę.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lutego 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.