Ochronka na mapach szturmowych

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika GSXR, 6 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. GSXR

    GSXR Forumowy żółtodziób

    Witam
    Dlaczego nie działa niewidka na mapie (słoneczko. behemot) a ochronka działa? moze by tak tez usunąć te ochronki z map szturmowych zawsze to mniej drugich kont robionych przez graczy i wiecej punktów.
     
  2. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    oj żęby na tej ochronce ukraść materac to też trza szczęście mieć;p
     
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Generalnie jestem zwolennikiem całkowitego usunięcia tych ochronek. Albo zmodyfikowania zasad ich funkcjonowania.

    Dobrze, że na szturmie nie ma ochronek ;)
     
  4. ђ๏ภєγВЧК

    ђ๏ภєγВЧК Czeladnik forum

    właśnie o to chodzi ze są ochronki i to jest lipa
     
  5. •ฬ๏lŦєภ•™Ŧ00ツ

    •ฬ๏lŦєภ•™Ŧ00ツ Forumowy żółtodziób

    Od kiedy jest ochronka na słonku i szturmie?
     
  6. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Na szturmie nie ma ale na słonku jest jak masz max 5 lvl standardowa ochronka przez 1 godz.
     
  7. Nick

    Nick Czeladnik forum

    zgadzam sie
     
  8. efe-frodo|Pl|

    efe-frodo|Pl| Forumowy żółtodziób

    Od razu usuwać zastanówcie się chcecie zabrać całkowicie możliwość rozwoju tzw. kajaków.
    Pomysł jak dla mnie beznadziejny i jestem przeciw
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2014
  9. -Danulinka*-###

    -Danulinka*-### Czeladnik forum

    Pomysł ciekawy i warty przemyślenia, jestem za zniesieniem ochronek na mapie słoneczko. Kajaki będą grały w bractwach to i bractwo pomoże.
     
  10. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Jest dobrze jak jest ochronka powinna być
    aby początkujący gracze mogli się rozwijać
    a nie w kółko topy łapać .
     
  11. AmiSopot™[PL-]

    AmiSopot™[PL-] Młodszy ekspert

    Tylko ze teraz chyba nie bardzo można znaleźć początkujących graczy takie elitki z 5 lvl niekiedy maja lepsze stateczki jak te 20 lvl.Kiedyś miałam okazje zobaczyć jakie elitki na słoneczku pływają to szturm przy nich wygląda jak ubogi Afgańczyk któremu krowa zdechła :(
     
  12. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    To już jest ich problem , jak ktoś chce zrobić fulla na 5lvl z ochronką
    niech sobie robi ... Jak lubi się nudzić na 5/x - to jego strata tam nie
    ma admirałów i nic do bicia a wroga mało co pływa więc prędzej czy
    później i tak powbijają
     
  13. Sea_Wolf™

    Sea_Wolf™ Okazjonalny autor

    No cóż, wystarczyłoby wszelkiego typu przywileje uzależnić od ilości PD a nie od poziomu pirata i byłoby po sprawie. Gracze robiliby levele, ochronka tez by była - dla nowych i słabych graczy. A swoją drogą test pirata nie ma sensu skoro można kupic level za perły - level powinien zależeć np. od miejsca w rankingu PD wtedy można awansować ale można tez spasc i stracić dostęp do wysokich map :))
     
  14. NarwaniecPL

    NarwaniecPL Okazjonalny autor

    moze niekoniecznie lvl zależny od ilości PD ale np ochronka powinna być np do max 5 mln pd na przyklad i to by było dobre rozwiązanie
     
  15. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Brak aktywności w temacie. Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.