Odnośnie aktualizacji....

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika -=DzIkUsEk=-, 3 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -=DzIkUsEk=-

    -=DzIkUsEk=- Forumowy żółtodziób

    Witam
    Mam nadzieję, że nie zostanie temat usunięty ale zachęcam innych do podpinania się pod temat jeśli zauważyliście błędy po wprowadzeniu nowej aktualizacji, która miała coś wnieść ale powstał spory chaos. A więc tak
    - bardzo znikoma ilość błyskotek
    - brak tzw. "bezpiecznej mapy" dla nowych i słabszych graczy, czyli mapy 1 i 2
    - spora ilość ładunków ale bez zawartości
    - brak istotnych informacji odnośnie nowych NPC
    - brak informacji na temat nowych misji
    - brak informacji na jakich mapach dane NPC pływają
    Na razie tyle co zauważyłem.
     
    SMOD_CHRISTOFORO, hamal5 oraz MSMOSSAD lubią to.
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    masz bezpieczna mape 1/1 mapa 2 wczesniej byla mapa pvp wiec w czym masz problem?
    wczesniej ladunki tez byly puste one zostaly dodane do misji vovoi z zawartoscia masz ladunki na 22/1 pod kalipso niektore ladunki dawaly rzeczy ale to tylko byla czesc eventu
    brak info do npc misji itp ci powiem tak jak robili lvle 21-30 tez nie miales szczegolowych informacji sam musisz odkryc co gdzie jak i wtedy moderatorzy cmi (gracze) zrobia stosowne faq
    co do blyskotek to cie popre i bym zachecil osoby z wykupionym pakiecikiem do blyskow zeby sie odezwali moze jak bp zauwazy ze straci troszke kaski to sie opamieta :)
     
  3. Jackaljacka1

    Jackaljacka1 Naśladowca mistrzów

    Zgadzam się co do błyskotek jest ich tyle co nic mam podwajacza ale jest mi teraz zbędny a na mapie 1/1 pływają teraz boty które są bardzo szybkie bardzo duże obrażenia zadają wiec nie gram tylko loguje sie po nagrodę i zanim się wyloguję to te boty z 10 razy mnie utopią. Jak mamy nazbierać mojo na pergaminy? Chyba trzeba zmienić grę!
     
  4. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Wszelkie informacje o NPC, potworach i misjach, jest pierw sprawdzane, a dopiero później udostępniane. Z braku aktywności, temat zamykam ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.