Open Beta - opinie

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Kilka informacji które mogą się Wam przydać przy testowaniu:
    • Wszystkie stare konta zostały zamknięte. Aby móc wejść na serwer open-beta należy założyć nowe konto.
    • Początkowo system PvE był wyłączony.

    Wkrótce na serwerze open-beta zostanie przeprowadzona synchronizacja naprawiająca problem resetu (punkty talentu nie mogły być zachowane). Udało się również rozwiązać problem z systemem PVE na tym serwerze. System PVE zostanie wkrótce aktywowany. Przedmiot usuwający PvE dostępny będzie na czarnym rynku.

    [​IMG]
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    widze tu odrazu kilka rzeczy ktore mi sie nie podobaja
    ---- a wiec np teraz mamy szkody do npc i one sa fajne a teraz w zamian na maksa ktos mi oferuje 20 slota na armaty wole % tak jak jest to teraz mniej kulek wystrzele i nie musze dokupywac i przerabiac 20 armat...
    ---- kolejna rzecz nie ma talentu do skrzyn tutaj jest i super mozna cos sobie zebrac a pozniej to sie bedzie opylac watpie
    ---- trzecia sciezka jest kompletnie beznadziejna nie ma tam nic ciekawego procz wiekszej ilosci PB w talencie jezeli chcecie zeby ktos tam cos ukladal nie licze ludzi pod misje eventy na wraki przydaly by sie zmiany
    ---- brak talentow zachecajacych np do bicia wysp teraz kazdy floty najmuje myslalem ze cos z tym zrobicie i wrocimy do walk z przed lat ale sie przeliczylem
    ----- strasznie drogo na te talenty idzie masa krysi a tam jeszcze wiecej i do tego perly i korony rozumiem ze wiekszosc graczy lata na botach i maja miliony perel zapasu ale co taki sredniak zrobi jak ja ktory nie korzysta z tego bedzie jeszcze wieksza dysproporcja
    yyyy moze jakies +
    --- podoba mi sie zmniejszenie zasiegu dzieki czemu bedzie lepiej ktos chce wiecej odpala sokole oko
    --- podoba mi sie zwiekszenie ilosci pz poprzez miejsca na rozbudowe i pz w talencie :)
     
    BA_Tefnut lubi to.
  3. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    mam nadzieje ze oddadza te 115k krysztalu z tych obecnych 70 talentów (tyle mi wyszlo po zliczeniu na forum)
     
    BA_Tefnut lubi to.
  4. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    3 ścieżki , na każdą max 350 talentów czyli full i nie ma problemów :D:D:D Już mi się podoba :D

    A bardziej serio . Zastąpienie kosztu full aktualnych talentów do full nowych to... Już współczuję wielu graczom którzy może kiedyś poświecili się, zbierali kryształ by mieć wszystkie talenty a teraz zwrot tego kryształu zda się psu na budę jak już na 3 poziom talentów potrzebne są korony a poziomów ma być 7. O koszcie w perłach to lepiej przemilczę ….. bo to jest rozbój w biały dzień.
    Nie wnikam nawet w wartości poszczególnych talentów
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2018
    BA_Tefnut lubi to.
  5. Errew

    Errew Hrabia forum

    usiasc i plakac genialny pomysl...
     
    BA_Tefnut lubi to.
  6. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Jak zwykle popsuli grę jeszcze bardziej czyli to co potrafią najlepiej...czy naprawdę nie mogą zapytać o opinię graczy zanim wprowadzą nowy badziew? po co takie koszta i do tego jeszcze korony...czas opuścić tą grę.
     
    MSMOSSAD i Errew lubią to.
  7. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    A ktoś myślał że inaczej będzie za 70 talentów dostanie się tyle co nic i znowu będzie wszystko przez dział płatności, już teraz znaleźć gracza na mapie jest ciężej niż kiedyś znaleźć bota eventowego, a przy takich zmianach będzie jeszcze lepiej
     
  8. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Ludzie nie wprowadzajcie tego. To jest głupota przez którą stracicie kolejnych graczy, widać że kasa którą dostajecie z przelewów miażdzy wam klepki mózgowe. Zostawcie tak jak jest. Takie jest moje zdanie.
     
  9. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Ale oni maja to gdzies, że w to juz gra bardzo malo osob, a po kolejnych zmianach bedzie jeszcze mniej, a bez działu płatności nie ma się szans tak jak za dobrych lat SF kupiło się tylko premkę i można było grać bo resztę można było kupić za walutę gry
     
    KrYs1916 lubi to.
  10. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    No cóż :/
     
  11. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    niech juz wprowadzają te nowe drzewo jest zarąbiste :D
     
  12. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Serwer open-beta został już zamknięty. Wasze opinie oraz informacje o dostrzeżonych błędach zostaną zebrane i przekazane Community Managerowi.

    Dziękujemy za udział w testowaniu.
     
  13. 007timon

    007timon Zaawansowany

    Nawet jak to drzewko wejdzie to powinna być opcja kupowania po kilka talentów przynajmniej z 5 i tak samo dokładania ich do wysepek bo jest to czasochłonne i laguje strasznie przy tym :)
     
    BA_margarites lubi to.
  14. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Po przelogowaniu klikanie talentów szło szybko. Przynajmniej u mnie
     
  15. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    20 min w porcie cie nie zbawi :D
     
  16. •Anioł_Śmierci•

    •Anioł_Śmierci• Czeladnik forum

    wiadome kiedy bedzie znów otwarta open-beta?:D
     
  17. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Nie wiadomo :p
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  18. •Anioł_Śmierci•

    •Anioł_Śmierci• Czeladnik forum

    szkoda :D bo tam było sie fajnie pobawic :p ale cóz moze otworza jeszcze ją
     
  19. ŵıţςђςяαғţ

    ŵıţςђςяαғţ Okazjonalny autor

    nie da sie przejsc tey map z fulem do unkiu
     
  20. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Nudy, pewnie główny aspekt tej aktualizacji będzie w dziale płatności