Open Beta - opinie

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Jeżeli chcecie żeby przetestować mapy 41-45 to dajcie na start jakieś w miarę ogarnięte konta, a nie kajaki bo w ten sposób nawet bota tam nie idzie ubić. 0 koron i 10 mln pereł na niewiele starcza, a czasu żeby zbudować konto do poziomu grywalności prawdopodobnie nie będzie
     
  2. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Nawet nie ma jak ubić bota na tych nowych mapach, za mało itemow na start
     
  3. *WICHER*[PL-]

    *WICHER*[PL-] Okazjonalny autor

    co to za Beta jak nie da się nic przetestować
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2019
  4. Layse11

    Layse11 Forumowy żółtodziób

    Wszystko fajnie, tylko dlaczego znowu niebieski kolor mapy, który jest prawie wszędzie ? Moglibyście się bardziej postarać. Proponuje coś z odcieniem fioletu (np. ametystowy), różu (np. cyklamen), grynszpanu, brązu (np.brunatny)
     
  5. BUSZU88

    BUSZU88 Czeladnik forum

    jak dla mnie pomysl z levelami taki w miare chociaz powoli to podchodzi do Metina levele w gore, a mapy te same. na niektorych mapach dodałbym kolor morza w postaci krwawej czerwieni troche lepsze i silniejsze npc i przede wszystkim inny uklad tych map.
     
  6. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    Ciekawe czy na nowe lvl ambitniejsze zadania czy znowu w 2 tyg wszyscy będą mieli 45 :D
     
  7. DextergeN

    DextergeN Czeladnik forum

    pakiety kupuj na becie
     
  8. Miraż

    Miraż Czeladnik forum

    nie rozśmieszaj mnie ambitniejsze to beda pakiety w dziale płatnosci oni maja to gdzieś grunt to wprowadzic nowe poziomy i najwazniejsze nowe pakiety za pln z tymi buffami
     
  9. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Mam pytanko dla tych starszych graczy? Na becie wie ktoś może gdzie kupić takie rzeczy jak "Ożebrowanie" lub "Lampa burzowa" bez tego nie moge zadnego ozebrowania ani lampy zrobić/ulepszyc chociaż na poziom 1. Dzieki ^^

    P.S Wie ktoś co jest z betą ? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2019
  10. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Pewnie zamknęli
     
  11. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Myśle, że jak by zamkneli to link do bety by nie działał :)
     
  12. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Zamkneli :> Jak zamykają to wychodzi gra w ping ponga z informacją że przerwa techniczna :> a link działa :)
     
  13. 19seven21PL

    19seven21PL Forumowy żółtodziób

    Żałosne, testuj kajakiem z dmg po 15k. Gratulacje.
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Do testowania nowej alei sław salwa 10 000 000 nie jest Ci potrzebna.
     
    CM_Ozzy lubi to.
  15. a co w tej alei sław się zmieni po za tym ze tylko ja przenieśli na mapę morza?
     
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Będzie można sprawdzać postępy np. z miesiąca, z tygodnia.
     
  17. ok
     
  18. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Tu nie chodzi o salwę...
    Chodzi o to, że dali tak jakby "przedsmak" eventu ... Tyle, że nie było możności sprawdzenia np nagród za npc ponieważ dali zbyt słabe statki dodatkowo bez armat czy wyposażenia. Naprawdę tak trudno zmienić kilka wartości i dopisać do każdego konta z 10 milionów amunicji wszelkiego rodzaju, przedmiotów i po 1 komplecie wszystkich armat + do tego wszystkie dodatki (typu: przychylność, podstawy, % do salwy itd.) no i kamyki w statku i towarzyszu z każdego rodzaju i lvl po 2-3 kamyki.
    Skoro mieliśmy tylko aleje testować po co dawali event? po co nam 15mil pereł na start po co nam mojo itd ...
    No i proponuje wyłączyć PvP bo to przeszkadza ... nie mamy się lać tylko testować ...

    A co do testu to na mapie morza nie widziałem zakładki z "Moja aleja sław" i rangi... :p
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Server beta został otworzony tylko i wyłącznie po to aby sprawdzić przeniesienie alei sław. W każdym ogłoszeniu jest podane co trzeba testować. Event nie był przedmiotem testów więc zadne wyposazenie nie jest potrzebne.
     
  20. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    A gdzie ja piszę, że event jest od testowania ?:eek:
    Pozwalam sobie jedynie na zasugerowanie, że jest to taki "bonusik" od programistów którego i tak nie jesteśmy w stanie wykorzystać i sprawdzić :p
    A co było do przetestowania to przetestowałem :cool: (fajnie że dali licznik kto ile w szpiega wrzuca)
    Tylko jak wyżej pisałem ... jeden problem brak mojej alei sław (wyliczonej rangi) na mapie morza. Nwm nie zauważyłem tej zakładki więc podejrzewam, że chyba nie ma??? :oops:
    Po za tym według mnie będzie to trochę przeszkadzać tak samo jak sklep ... nieraz miałem, że coś kupuje a tu nagle ktoś mnie topi i ups "po zakupach' sklepik znika i trzeba na nowo szukać [bo oczywiście nie jest dość wygodny i klarowny, ponieważ ma wiele błędów] ... tak samo będzie z tą aleja :mad: I skończy się sprawdzanie w trakcie np bicia npc, ponieważ zapewne nie będzie można dostatecznie szybko wrócić do aktywnej gry :p Lepiej by dziennik pokładowy naprawili bo za dobrze to on nie działa ... :rolleyes: