Open Beta - opinie

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Niestety nie mamy informacji kiedy będzie włączony serwer open beta.
    Jeśli będzie coś testowane na tym serwerze i zostanie włączony pojawi się stosowna informacja czy to w tym temacie, czy też w oficjalnych ogłoszeniach.
     
  2. Friko14marek.p

    Friko14marek.p Czeladnik forum

    Będzie kiedy dadza nowe kasztele
     
  3. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Mają być jakieś nowe kasztele?
     
  4. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    tak 6 nowych na becie mozesz juz sobie je zobaczyc
     
  5. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    rampa dla kul obecnie
    na 7 poziomie daje 2.6 sek
    po aktualizacji na 8 poziomie daje 2.4 sek

    mam nadzieje ze tutaj jest blad
     
    Cezary.1992 lubi to.
  6. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    po przelogowaniu z mapy morza, dobudówki trzeba ponownie umieścić w slotach bo sie nie zapisują.
     
  7. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    witam,

    parę błędów:
    1. nagroda za logowanie - wystarczy log out lub F5 by ponownie otrzymać nagrodę, zresztą tę samą 300 kul wybucha;
    2. na mapie morza co jakiś czas zapala się na czerwono "bezpieczny port" - nie mam pojęcia w jakim celu, brak dodatkowego komunikatu;
    3. po log oucie spadają z okienek kasztele, czasami wszystkie a czasami kilka. plus że działają ;-);
    4. podobnie z żaglami - spadają a potem jest problem by ponownie je założyć;
    5. o problemach w lidze już pisałem wcześniej - nic się nie zmieniło, 3 h po otwarciu gracze mieli po 200 mln PE, cud!. szanse na awans w lidze równe zeru ;-(( ;
    6. "DESZCZ ODŁAMKÓW" powinien zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia o 10 %. u mnie nie działa ;-))
    7. uwaga odnośnie "mistrza rakiet" - dobrze by było by inni tez mieli szanse przetestowania tego członka załogi!! czy jest szansa znaleźć go chociaż w skrzynce??
    8. cdn...

    ps: Mam parę pomysłów na uatrakcyjnienie gry i do przetestowania na Becie:
    a) możliwość aktywacji 2 misji równocześnie;
    b) podziału na dwa miejsca na mapie morza (od 6lvl do 18lvl i od 19lvl do 30lvl) gdzie będzie można nabyć flotę za korony;
    c) dodanie do przedmiotów min morskich (za perły lub korony) - w realnej wojnie bardzo groźna broń ;-))

    pozdrawiam

    lasik1
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2017
  8. -TatiJestem-

    -TatiJestem- Młodszy ekspert

    1. rampa jak juz kolega pisal to mam nadzieje ze to blad
    2. luneta ; obecnie na 7 poziomie daje zasieg widocznosci 13% a na becie na 8 poziomie daje nam 12% wiec pomyła jaks blad do poprawki
    co do kaszteli to tyle wszytkie sprawdzilem
     
    lasik11 lubi to.
  9. Shaitan

    Shaitan Forumowy żółtodziób

    1. Wzrósł czas ładowania o 0.12( dotychczas na fullu miotaczy było to 2.04, teraz jest 2.16)
    2. Na becie kamyki na towarzyszu na poziomie 22 dają po 16.5% do prawd. trafienia i uniku, natomiast na żywym serwerze prawdopodobieństwo trafienia daje już 15.5%, a prawdopodobieństwo uniku nadal 16.5%.
     
  10. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    blad wizualny w kasztelu voodo obrazki pozamieniały sie (chyba ze tak ma byc)
     
  11. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Na beta kasztele się nie zapisują i żagle również.
     
  12. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

     
  13. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    rampa z tym ładowanie to chyba ściema
     
  14. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Dlaczego tak uważasz?
     
  15. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    obecnie rampa na 7 poz skraca czas ladunku o 2,6s a na becie na 8 poz skraca o 2,4s myslalem ze twórcy chca przyspieszyc grę ale widze ze spowolnia
     
  16. -TatiJestem-

    -TatiJestem- Młodszy ekspert

    widac golym okiem ze rampa na ecie dziala wolniej na 8 poziomie niz rampa na 7 poziomie na zywym serwerze wiec prosze to zglosic bo za taka scieme niebedzie nikt placil to samo z luneta jest
     
  17. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    Szanowna BA,
    z tego co wiem amunicja regenerująca powinna dawać PE x 2.
    na chwile obecną ww. amunicja nie daje żadnych punktów PE.
    błąd czy celowe działanie??

    pozdrawiam

    lasik1
     
  18. -žάβμјčá-

    -žάβμјčá- Młodszy ekspert

    Osobiscie jestem za skroceniem czasu,salwy sa coraz wieksze.
     
  19. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    PE za strzelanie amunicją regenerującą zostało wycofane już parę lat temu w związku z pewnym eksploitem.
     
  20. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    cale BP cos popsuli. po co naprawiac. wycofac calkowicie