Open Beta - raport błędów technicznych

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Serwer Open Beta zostanie otworzony jutro, tj. 22 listopada i będzie otworzony do czwartku, 24 listopada.
    http://open-beta.seafight.com

    Chcemy przetestować nadchodzący event zimowy. Czas trwania wydarzenia nie będzie taki jak na serwerach żywych i oczywiście nie będziemy testować wszystkich części wydarzenia.

    Została również zmieniona szybkość naprawy (mieliśmy dużo narzekać na to że jest obarczona błędem i że trwa za długo ale aktualnie błąd został naprawiony co do dłuższego czasu naprawy).

    Jeżeli dostrzeżecie błędy techniczne związane z:
    • eventem zimowym,
    • nowymi wartościami naprawy (powinna być szybsza),
    prosimy o informacje w tym wątku.

    Prosimy również o Wasze opinie w odpowiednim wątku.


    Wasza ekipa Seafight
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 listopada 2016
  2. Kingston

    Kingston Czeladnik forum

    A wiadomo o ktorej godz. Bedzie otwarta ? ;)
     
  3. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

  4. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Po ubiciu bjorgolda wypada 4 magicznych herbów po ich zebraniu nie zalicza do magazynu
     
  5. Kajaczek

    Kajaczek Okazjonalny autor

    BA_Tefnut dajcie na czarnym rynku wszystko po 1 piernik czy coś. Bo niektórzy nie wiedzą co wszystko daje a chyba nie zaszkodzi jak zamykacie w czwartek :) i kulki żeby można bić eventowymi :)
     
  6. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Bład z otwieraniem sakiew, kamienie dopisuje, ale nie wszystkie sie otwieraja
     
  7. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Na 7/4 widziałem gościa na ochronce :)
     
  8. Kajaczek

    Kajaczek Okazjonalny autor

    Jak wejść na ta mapke ? jak ktoś nie ma herbów jak je można zdobyć ?
    + gdzie pływa jakis ewil snow czy cos takiego
     
  9. Kajaczek

    Kajaczek Okazjonalny autor

    Dajcie +1 herb dla każdego bo tylko pare osób ma :/
     
  10. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Evil Snow chyba jest na minigrze/mapa grupowa a herb z bjorgolda wylatuje ale jest błąd że nie zbiera tych herbów
     
  11. Kajaczek

    Kajaczek Okazjonalny autor

    Ciekawe kiedy to naprawia :/ oby szybko
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    w trakcie szlifowania i uzywania opcji autofil co kilka razy wywala kamienie i trzeba je od nowa wsadzic w sloty
     
    Cezary.1992 lubi to.
  13. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Nie wiem czy to błąd ale jak otworzy sie zwykłą skrzynie na legbie i bedzie w niej premka na 7 dni to pokazuje info 2x i nw czy dodaje 2x po 7 czy tylko te 7 dni 1x :V

    2 NPC są które dają misje w porcie ale tylko 1 widać na minimapie
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2016
  14. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    Witam,

    chciałbym zgłosić parę uwag odnośnie funkcjonowania serwera beta:
    1. nie ma możliwości testowania funkcji i korzyści związanych z systemem ligowym. Wydostać się z ligi "Meduzy" jest wręcz nieosiągalne! po 3 h od włączenia serwera na top 1000 byli już gracze którzy mieli po 199 mln PE, dla osób nie siedzących przez 24/48 h na pergach - osiągnięcie takiego wyniku jest niemożliwe ;-((
    2. z tego co wiem, błąd z mln HP gracza po wyjściu z mini gry ze śnieżkami został szybko zauważony i naprawiony;
    3. Bjorgold (czy jak mu tam) zapewne specjalnie nie dawał magicznych herbów;
    4. 3 x krotnie ze skrzyni eventowej otrzymałem kawałem puzzla do statku (1 z 6)
    5. bijąc kry w 95 % otrzymywałem 2 typy wynagrodzenia np. 1 bałwan i 2 światełka, w 5 % otrzymywałem tylko 1 typ np. PE lub 1 bałwan
    6. poza tym wszystko hulało ;-))

    pozdrawiam All
    lasik1
     
    BA_margarites lubi to.
  15. Sami199666666

    Sami199666666 Forumowy żółtodziób

    Witam kiedy bedzie bedzie otworzona? Mialabyc w ten weekend?
     
  16. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    a gdzie masz w Oficjalnych Ogłoszeniach informację ze miała byc otwarta?
     
  17. NiczeQ

    NiczeQ Czeladnik forum

    Lasik zamiast nie wydawac PB i czerpac na legalnych błedach typu w skrzynkach 3 czesci to woli sie meczyc.. a widziałem cie kajak na plu
     
  18. Nornik93

    Nornik93 Okazjonalny autor

    nie dziala kasztel ŁAWKI DLA WIOŚLARZY bynajmniej u mnie, predkosc 887 a po wlaczeniu tego kasztela predkosc sie nie zmienia
     
  19. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ten kasztel dziala jak ci leza zagle
     
  20. Nornik93

    Nornik93 Okazjonalny autor

    wszystko jasne, dzieki Cezar :D