Open Beta - raport błędów technicznych

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Na serwerze Open Beta został włączony event "POKÓJ".
    Oznacza to że mapy 20/1 do 30/1 będą mapami PvE po restarcie który jest teraz.

    Nie działa kasztel czy mapa laguje? Po odświeżeniu mapy lub ponownym zalogowaniu nadal nie działają ławki dla wioślarzy?
     
  2. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Aniu chce poruszyć ten temat z brakiem naliczania PE z perga, na mapie morza z elitarnej amunicji normalnie nabija PE

    Kupuje najemnika ktory powinien mi dać +40 miejsca na armaty powyzej 20, z 269 nadal tyle samo jest :/ < jest juz OK nie wiedziałem że go trzeba założyć na statek :p
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2017
    lasik11 i BA_Tefnut lubią to.
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    plany szkutnika chyba nie dzialaja nie moglem wlozyc czwartego zagla mimo iz zrobilem kasztel na 7/7
     
  4. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    Witam,

    potwierdzam post michbo15,
    z map bonusowych dolicza tylko PE za kule elitarne. nie dolicza natomiast PE za fale. błąd dotyczy każdego rodzaju mapy bonusowej.

    chciałbym prosić od razu BA o odpowiedź, czy możliwe są testy na wyższe lvl niż 25. jeśli tak - to prosiłbym o krótki opis jak i co zrobić.

    pozdrawiam

    lasik1
     
  5. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    na becie dostajesz 26lv, na 24/1 jest NPC który zleca misje ubić 5 szt HRMS Renown Guardian i Warrior i jakies 3 itemy zebrać ( poprzez abordaż z tych botów które są wymagane do ubicia w misji ) później albo jakas inna misja :p lub teścik pirata
     
    lasik11 lubi to.
  6. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    witam,
    michbo15 - to wiem, chodzi mi o to, że by dostać sie na wyższy lvl trzeba zatopić 5 szt NPC Przeciągający pod kilem ;-)

    1. częstotliwość produkcji tych botów to może jeden na 24 h;
    2. chętnych na ten typ NPC - setki!!
    3. szansa na ubicie 5 szt. tego NPC bliskie zeru ;-)

    prośba jest taka by pływający BA zdecydowanie częściej wypuszczali flotę na 25/1 z tym właśnie NPC.

    kolejne pytanie odnosi sie do misji w bezpiecznym porcie na 17/1 i mapach 22/1 24/1.
    1. misja za 5000 koron sie resetuje - to wiem, ale czy inne misje na tych mapach tez są powtarzalne?
    2. jeśli tak, to może warto by pomyśleć by zamiast już nie potrzebnych PD dawały by korony??.

    pozdrawiam

    lasik1
     
  7. LuxiKK

    LuxiKK Forumowy żółtodziób

    BŁĘDY:
    1. Nie nalicza PE z pergaminów, liczy tylko i wyłącznie PE z wystrzelonych kul.
    2. Nie można przejść do następnej ligi

    Tyle pamiętam
     
  8. MrMikolaj77

    MrMikolaj77 Czeladnik forum

    Błędy :
    1.Mimo posiadania skórki Mojo z koziorożca jako nagrode dostaje kolejną, która restartuje poprzednią , usuwa kamienie które były tam założone i daje tylko ten na 5k HP
     
    BA_Tefnut lubi to.
  9. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Dziękuję. Zgłoszone.
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Właśnie dzisiaj otworzony został serwer beta: http://open-beta.seafight.com.
    Chcemy przetestować nadchodzący event urodzinowy.

    Event potrwa do jutra do godziny 10.00
    Wasza ekipa Seafight​
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2017
  11. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Nie mozna misji eventowej oddać do Fanga oraz mam pytanie do członków ekipy, NPC na pergaminach ( na becie ) nie pływają za graczami, czy to tak będzie wyglądało na żywych serwerach czy na becie to błąd?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2017
  12. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    podleć bliżej i sprawdź na przybliżeniu/odczekaj chwilę - czasem misję łapie z opóźnieniem.
    co do npc - błąd.
     
  13. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    No, ta nie łapała cały czas :/ próbowałem na wszystkie sposoby + te NPC na perga mogły by tak zostać, kajaki z salwa 3-4k by miały szanse robić te pergaminy bez rampy :/
     
  14. Elita_z_Mazur

    Elita_z_Mazur Czeladnik forum

    beta nie działa
     
  15. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Tak, mamy ok 60-120 minut opóźnienia.
     
  16. Elita_z_Mazur

    Elita_z_Mazur Czeladnik forum

    aha to czekam
     
  17. SUMO

    SUMO Zaawansowany

    haha norma z bp spóźnienie:D
     
  18. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Już beta otwarta, można testować :)
     
  19. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Oczywiście co do eventu na serwerze beta to przed wprowadzeniem ja bym od razu przetłumaczył nazwy botów itd, a nie jak zawsze podczas kazdego eventu nazwy botów są tłumaczone gdy sie event już kończy
     
    BA_Tefnut lubi to.
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    bje te npc z czaszkowej jak zmienie amunicje na pustak zeby sprawdzic czy mozna to wiadomo elitar tylko ale gdy wroce do czaszkowej nie dostaje nagrody zadnej z bota po ubiciu
    niektore skrzynki maja monety niektore nie niewiem czy to blad
     
    BA_Tefnut lubi to.