Open Beta - raport błędów technicznych

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    przedstawiam poniżej kilka błędów które wychwyciłem na Becie - aczkolwiek mogły one dotyczyć tylko części graczy.

    większość miała pełny dostęp do przetestowania nowego eventu.

    błędy:

    1. brak możliwości skorzystania z wejściówki na nową mapę. problem dotyczy tylko części graczy;

    2. misje codzienne na mapach 31 i wyżej - nie resetowały się! po prostu był ich nie było;

    3. mając na uwadze nowy lvl kamieni - do 26 - samo ich "szlifowanie zajmuje 1-2 dni. gracz musi dokonać wyboru czy skupić się na kamieniach, czy tez na testowaniu nowego eventu;

    4. nowe wyposażenie - "koła ratunkowe", umożliwiają jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie amunicji regenerującej, zwłaszcza jeśli chodzi o obronę wysp i walkę. należy rozważyć przywrócenie otrzymywania PE punktów elitarnych za użycie amunicji regenerującej i tym samym spowodować że znów stanie się ona atrakcyjna dla gracza.

    5. problem z wyspami na mapach 31 i wyżej. gracz który wpłynie do wyspy swojego bractwa ma ogromne problemy by "zaznaczyć" tę część wyspy, która otwiera mu menu do budowy i przebudowy wież. bywało że kilka minut zajmowało zaznaczenie odpowiedniego miejsca.

    PS: sam event wiecie jaki będzie. admini latali po mapach i widzieli co kto daje ;-))

    pozdrawiam

    lasik1
     
    BA_Tefnut lubi to.
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    blad nie dziala beta jednak logujac sie na becie wyskakuje okienko z pusta lista serwerow nie idzie wejsc
     
  3. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Załóż konto na nowo

    a propo nowych talentów, klikanie cały czas dla 1 pkt albo żeby dać 1pkt to nudne sie robi, nie lepiej zrobic tak że wpisujesz wartość i dana wartość sie dodaje? :v
     
    Cezary.1992 lubi to.
  4. *S*P*I*R*Y*T*U*SS*

    *S*P*I*R*Y*T*U*SS* Okazjonalny autor

    Nie wiem czy to błąd,ale nie można zdobyć bonusu do skrzynek,ponieważ bijąc potworki nie zalicza procentów.Procenty nie rosną.
     
  5. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Bonusy ze skrzynek masz po wybraniu umiejętności El Dorado:

    [​IMG]



    Obrażenia harpunami w nowych talentach jest maksymalnie 100% (zamiast max. 45% w starych talentach). Jeżeli możesz, napisz co rozumiesz pod pojęciem "nie zalicza procentów". Sprawdzałam i bonus do siły harpuna uzyskiwałam tak jak było poustawiane w talentach. Połączenie bonusu talentów z kasztelami też działa jak powinno. Gdzie widziałeś błąd?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 września 2018
    MOD_BRUTUS lubi to.
  6. balik

    balik Okazjonalny autor

    Błędy:
    1 Po zalogowaniu mam mniej hp , np 0 hp a przy wylogowaniu całe hp mialem i tak po każdej dłuższej przerwie ubywa hp
    2 Po zakupie talentow, żeby pojawiło się okno nowy skilów talentu trzeba robić f5 a potem zminić skill i znowu f5 i dopiero wtedy nalicza procenty , czyli błąd jak ze wzmocnieniami.
    3 nie można zresetować ustawionych talentów , nie aktywny przycisk.
    Uwagi:
    1 Ustawinie talentów trwa z 2 godziny klikania , powinna być szybsza metoda.
     
    BA_Tefnut lubi to.
  7. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Na razie jedna ścieżka

    Zestawienie Ekonomii

    1.Obrażenie zadawane harpunami max 100%
    po staremu jest Agwe max 45%
    2.Złoto z ubitych potworów max 100%
    po staremu jest Legba max 30%
    3.Zasięg harpunów max 10.4
    po staremu jest Ogoun max 7 pól
    4.Czas ładowania harpunów max -34%
    po staremu jest max o 3 sekundy
    5.Bonus do PB max +50.4

    6.Prędkość max +74
    po staremu Legba max +75
    7.Maksymalny łup osiągany przez abordaż max 200%
    Złoto z zatopionych NPC max 200%
    po staremu jest : łup max 7% Legba
    złoto max 30% Legba

    I umiejętności mistrzowskie
    1.Obrażenia zadawane harpunami max +105%
    2.Bonus PE max +10.5% (aktualnie jest Legba max +30%)
    3. Perły otrzymywane z błyskotek max +105%
    aktualnie Legba ostatni talent
    Łupy ze skrzyń max +105%
    aktualnie Legba ostatni talent
    Prędkość max +17

    Chyba nic nie pomieszałem. Patrząc na to zestawienie wszystkie talenty oprócz bonusu do PB są aktualnie, ale mają znacznie mniejsze wartości .Nie które są mało istotne więc trochę trudno je porównać np. zasięg harpunów .Ale ładowanie harpunów jest wolniejsze mimo że był max talentów i kaszteli .
    Dodanie umiejętności mistrzowskiej Obrażenia zadawane harpunami nic nie zmieniło i uważam to za błąd. Być może ten bonus aktywuje się po osiągnięciu 100% na obrazku tej umiejętności na morzu. Gdyby tak było to też byłoby bez sensu bo przecież jak ktoś ma misje na potwory to nie będzie najpierw nabijał sobie tego bonusu żeby bić z max możliwą salwą .

    Generalnie wrażenia mam pozytywne i powiem nawet tak . Koszt jaki mamy ponieść jest tego wart.
    Pamiętać też trzeba że po zrobieniu wszystkich talentów one będą aktywne (oprócz mistrzowskich do wyboru) Teraz jest tak że musimy się przetalentowywać . Kto nie będzie miał wszystkich tez to będzie musiał to robić ale najlepiej być full utalentowanym :D

    Z tymi mistrzowskimi moim zdaniem coś jest zrypane. reszta ok i dużo na duży plus
     
    BA_Tefnut i BA_margarites lubią to.
  8. sidok

    sidok Czeladnik forum

    @up Ale ty wiesz, że te bonusy to nie trwają cały czas, tylko np 30 s co pół godziny?
     
  9. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    SHOKAKU te mistrzowskie umiejetnosci z tych talentow co wymieniles to jest na tylko 35s po ubiciu 150 potworkow. i co najlepsze jak zmienisz przy dajmy 80% na inna umiejetnosc niestety zaczynasz to zbierac od 0%. ten bajer powinien byc na stale po osiagnieciu tego a nie na 35s..... tak samo dziala ta umiejetnosc na strzynki.. ile skrzynek nazbierasz w ciagu 35s??
     
    BA_Tefnut lubi to.
  10. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Dokładnie , dlatego napisałem że te mistrzowskie są zrypane.
     
  11. balik

    balik Okazjonalny autor

    Po zalogowaniu nie mam już tych 3 okienek ze skilami , więc nie mogę ich nawet na ten mały czas uruchomić (a same skile jak zmieniam też nie działa), bład z hp i brakiem resetu talentu nadal nie naprawione, więc błędów przybywa, zamiast ubywać.
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Teraz testujemy Talenty wiec HP nie ma znaczenia, aby zresetować talenty trzeba posiadać pewne itemy ;p Sprawdzać kombinować ;p
     
  13. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    a ten item kosztuje 40 zl
     
  14. balik

    balik Okazjonalny autor

    Kiedy kolejne testy, bo z tymi błędami to się grać by nie dało, no i czy w ogóle ktoś da rade to ponaprawiać? I co z tymi cenami skrajnie nie dostosowanymi do tego co było na becie, bo za gorsze talenty ma być wyższa cena?
     
  15. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    a były jakieś duże błędy?

    znając BP to dodadzą niedługo z błędami bo ostatnio jak błędy podali gracze na forum to oni dodali na żywe serwery wraz z tymi błędami :v
     
    Ostatnie edytowanie: 13 września 2018
  16. ♥Daria♥

    ♥Daria♥ Okazjonalny autor

    nie można się zalogować :D
     
  17. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    musisz zalozyc nowe konto i wejdziesz ale strasznie sie wszystko na becie wolno laduje masakra wszystkie inne strony chodza mi plynnie a beta masakra jakas
     
  18. ♥Daria♥

    ♥Daria♥ Okazjonalny autor

    Dokładnie, bardzo wolno..
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  20. ♥Daria♥

    ♥Daria♥ Okazjonalny autor

    Adi, zgłoś wyżej, że mapka na becie sie nie włącza ;)