Open Beta - raport błędów technicznych

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. req

    req Okazjonalny autor

    mozecei sie zalogowac mi mapa stoi na 56% i dalej nic
     
  2. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Wszystko ładnie ale jeżeli chodzi o super tarcze to nie powinno byc tak że są dostepne tylko dla tych co osiągneli PB?
     
  3. janusze_syfajta

    janusze_syfajta Czeladnik forum

    tak wszystko ładnie pięknie tylko ,ze jest jedno ale.....
    mamy ładne ikonki gwiazdki, stateczku, jest i koło sterowe a między nimi piekny brązowy wózek z supermarketu,
    niby to piracka gra , mamy niby niewidki, ktorych to piraci nie używali raczej ale według mnie takich sprzętów to napewno nie mieli.
    może ikonka jakiegoś bazaru albo tawerny byłaby bardziej odpowiednia XD
    albo jak szaleć to szaleś , dajcie karte kredytowa, to bedzie bardziej pasowac do tej gry i jak nowocześnie będzie XD
     
  4. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Po zakupieniu czegokolwiek, aby znów coś kupić korzystając z filtra trzeba zamknąć okno sklepu i ponownie otworzyć.
    Dodatkowo brak tłumaczenia w kategorii filtru może to dlatego, iż jest to beta.
    Obrazki przedmiotów są zbyt duże, przesuwając suwakiem idzie dostać oczopląsu :confused:. Zmniejszenie choćby tak, by w oknie widać było max 6 przedmiotów zamiast 3 pełnych i 3 poucinanych.
    Brak możliwości wpisania ręcznie większej ilości niż 999, klikając na plusik (+) palce odpadną :eek:.
    Przedmioty, bufy, które mają ograniczenie ilościowe jest trochę kłopotliwe, mianowicie ilość max jest zasłonięta przez przycisk minus (-). Gdyby była tam inna liczba większa, to niestety nie będzie widoczna, a najeżdżanie kursorem nic nie da.
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Przypominam iż rozmowy / opinie na temat testowanych nowości zamieszczamy w tym >> temacie <<
    Aktualne wpisy w tym temacie, które nie są raportem błędów usuwam.
     
  6. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Jest informacja kiedy wprowadzą ten nowy plac targowy może?
     
  7. RODZYN[GK]

    RODZYN[GK] Czeladnik forum

    czy mozna na stale Wl beta
     
  8. RODZYN[GK]

    RODZYN[GK] Czeladnik forum

    czy mozna wlaczyc beta na stale a ja bym zrezygnowal z pl1
     
  9. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Nie mozna, beta to serwer testowy a nie serwer staly. Jest wlaczany kiedy producent zadecyduje.
     
  10. RODZYN[GK]

    RODZYN[GK] Czeladnik forum

    cm to niech czesciej wlaczaja beta bo ja wole tam grac
     
  11. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    zaraz specnialnie dal ciebie włącze poczekaj chwilke
     
  12. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Nikt nie ma na forum wpływu na to kiedy serwer Open Beta będzie otwarty i będzie można testować nowości.
    Serwer Open Beta nie służy do grania tylko do testowania gry i sprawdzania nowości jakie producent gry wprowadza.
     
  13. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    nie da się wejść na mapę:D
     
  14. CamtePL

    CamtePL Czeladnik forum

    Nie wiem może tylko ja tak mam czy coś, ale bodajże 19 czy 20 fala, jest jeden bot (taki wilk). I nie rozumiem zadawanego przez niego obrażeń... Na full ożebrowaniach, do tego tarcze agwe, super agwe, tarcze lwa, full defensywny pet, podwójne gemy na statku defensywne na najemcy, + ekstra gem do tarcz założony, trener defensywny i dostaję hity po 330k, to samo ustawienie na guardianie (vl2) redukuje dmg do 100k ale ja leję bota po 2k.... więc to jest nierealne do przejścia, tym bardziej, że nie da się tego bić na zasięgu, a bot ma 2 czy 3mln hp więc.... to jest chore
     
  15. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    na tych nowych mapach nie działa minimap
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  16. promienisty

    promienisty Okazjonalny autor

    Na moim koncie błędy, w kolejności w jakiej je zauważyłem
    1) nie mogę przesuwać ko więcej niż 1 armacie inaczej niż strzałkami u góry (które przesuwają automatycznie, według gry najlepsze), po czasie przeszło
    2) nie widzę poziomu punktów voodoo innego gracza
    3) nie działa tryb PvP (nie mogę strzelać do innego gracza (wiem od niego, że ma włączone szabelki, nie widać ich na mapie), tylko miny działają
    4) brak możliwości wyjścia z mapy bonusowej/ mapy vovoi
    5)duże opóźnienie w komunikatach (przy szybkiej ilości nabijania komunikatów)
    6) brak komunikatu na wyprodukowanie admirała
    7) nie działa mapa krakena
    8) nie można użyć przyjaciół broni
    9) błąd wyświetlania (https://zapodaj.net/e6719a0646564.png.html)
    10) nie działa wiedza zwiadowcy
    11) słabo widać czy jakiś cel jest zaznaczony (szczegolnie na ciemnych mapach)
    12) wyspa w innym miejsu, wieże gdzie indziej (https://zapodaj.net/5ddb2216a457a.png.html)
    13) crafting nie działa
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2020
    BA_PP187 lubi to.
  17. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    To tak opisowo:
    - To działa to super jeśli chodzi o płynność ... po prostu tak jak na flashu potrafi się przy najniższych ustawieniach ciąć .. tak tam wszystko na maksa i 0 zacięć ...
    - Jednakże z tego co zauważyłem w niektórych miejscach pogorszyła się troszeczkę oprawa graficzna(designy i paski HP i PV a także menu przedmiotów wyposażenia itd...) a w niektórych poprawiła( np wyspy i postacie) ... (wymaga to dalszej pracy)
    - Bardzo fajne nowe efekty amunicji (chociaż odmrażak według mnie ma zbyt płaską trajektorię lotu ... bardziej jak byśmy z rakiet strzelali)
    A łamacz serc jest po prostu super <3 :poby weszło jak najszybciej, bo już się nie mogę doczekać kiedy w wroga serduszkami będę walić:rolleyes:po przejściu tylko tej amunicji będę chyba do wroga używać jeżeli nie zmienią efektu graficznego :oops:(ktoś tam na podwyżke zasługuje :D) https://ibb.co/pd9jPsf
    - Lepiej działają także wszelkie wyskakujące okienka (np. kasztele, piraci, wyposażenie)
    [nie sprawdzałem jeszcze okienek postaci także na ten temat się nie wypowiem, jednakże jeżeli działają jak powyżej wymienione to super]

    A tak z bardziej negatywnych:
    - sklep nie działa
    - crafting nie działą
    - brak przycisku wyjścia na mapie lwa
    - bugowanie się całej zakładki szlifierza klejnotów ... ( nie za często,| zdarzyło się 2 - 3 razy)
    - bugowanie się mapy po wyjściu z portu (pozostają tekstury portu, a gdy wypływamy "poza" ... płyniemy po jasno niebieskim tle | zdarzyło się raz )
    - nie działają niektóre designy ( trafiłem na jeden w swojej kolekcji ... gdy go założyłem, statek znikł oraz nie mogłem się poruszyć ...)
    - brak napisów lub nieprawidłowe napisy (np. opcje, tworzenie bractwa)
    - bodajże w porcie nad 21/1 dolna banda jest zbyt nisko ... między bandą a "rzeczywistą" bandą jest obszar "nicości" jeśli w niego klikniemy statek nie popłynie tam ... przez co trzeba na oślep celować aby przeskoczyć w dół ( nwm czy to błąd wyświetlania czy po prostu błąd programistów)
    - brak ikonki prochu i tarcz agwe a także brak zmiany koloru salwy (przy salwie)

    To tak na szybko, bo czasu na razie nie mam... :(
    Jak będzie czas na testowanie to może jeszcze przysiądę i napiszę jeszcze jeden post z jakimiś innymi nowościami zauważonymi :p

    Czekam z niecierpliwością na okładanie wrogów serduszkami:rolleyes: :p
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2020
  18. Nic nie dziala dobrze w becie na tym nowym sillniku. Tyle bledow graficznych, ze szkoda gadac. NIcki znikaja po wyjsciu z bezp. portu. Nie dziala tryb PVP mimo wlaczenia, nie dzialaja rakietki, towarzysz broni itd. Po wlaczeniu craftingu wywala okienko z konsola tekstowa. Wylogowanie trwa 30 sekund mimo ostrzy i premki. Z map bonusowych nie mozna wyjsc. Mapa vovoi nie dziala. Pasek na mapie vovoi z prawej strony - przeklamanie obrazu. Duze opoznienia komunikatow losowania mojo. Kamieni specjalnych nie mozna zobaczyc. Nie pokazuje sie ikonka strzelania z prochem ani nie ma krytykow. Salwa bardzo skacze. Po zdjeciu kamyczka nizszego pokazuje sie razem z maksymalnymi - mimo wybrania konkretnej opcji wyswietlania np 28 levelu. Jak dla mnie to wyglada jakby ta gra mialaby zostac uruchomiuona za 5 lat :)
     
  19. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    "Następujące funkcje nie zostały jeszcze przeniesione i nie są częścią testu:

    Bractwo
    Sklep
    Wydarzenia - okno wydarzeń
    Dźwięk
    Czat
    Liga
    Menu opcji
    Mapa rozpadliny"

    To jest dopiero Alpha, w grudniu będzie beta :) Wiadomo że nie bedzie wszystko śmigać

    Póki co Menu wyposażenia śmiga :) Obecna wersja jaką mamy na serwerze to jakaś padaka :/ Sklep odpalić to lagi bo grafika sie nie może załadować, menu wyposażenia to samo. Tutaj szybko :) Poczekamy zobaczymy ale git jest
     
  20. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    1) w grze na flashu gdy mam 26 punktów wydanych w umiejętność i dodam 25, to ustawi mi poziom umiejętności na MAX.
    w alfie w takim samym przypadku akcja dodania punktów nie zostanie wykonana.
    2) po wysłaniu kapitana na robienie mapy bonusowej muszę kilka razy goo wycofać aby móc ponownie go wysłać.
    3) zamiast trenerów i materiałów rzemieślniczych wyświetlane (tylko wyświetlane) są kamyki ataku lub obrony. Aktualizację stanu materiałów rzemieślniczych zauważam dopiero po wyłączeniu i włączeniu okna szlifierza klejnotów.
    4) gdy przerwę animację podczas odsłaniania zdobytego z sakwy klejnotu szybkim przejściem pomiędzy jednym a drugim klejnotem, pojawia się wizualny błąd polegający na ujrzeniu napisu przerzuconego w pionie (dokładnie tak jakbym miał właśnie ujrzeć tylną część karty, ale nie ma takiej tekstury w grze) widać wtedy przez czas trwania animacji sam przerzucony w pionie napis bez tekstury karty i bez tekstury klejnotu
    5) nie posiadam poszukiwacza skarbów, ale mogę przełączyć wyszukiwania pomiędzy statkami a błyskotkami.
    Oczywiście nie widzę na mapie błyskotek, bo nie mam poszukiwacza
    6) wartości takie jak prawdopodobieństwo trafienia są typu całkowitego zamiast pływającego, to znaczy zmiennoprzecinkowego, to znaczy rzeczywistego
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2020