Open Beta

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 5 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    teleporciki.jpg
    nadal jest po 100, ale można teleporty i naprawy awaryjne trafić :p
     
    SMOD_*Angua* i Cezary.1992 lubią to.
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Teleporty dobra rzecz nawet ladnie to wyglada a czy na stronie gry bedzie opcja nadal korzystania z kotla bo to troche nie poreczne plywanie do portu ja osobiscie wrzucam dziennie maks 50 mojo i to w sztukach po 5-10 w roznych porach i za kazdym razem latac do portu wrr ;/
     
  3. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Naprawy awaryjne i teleporty dosyć gęsto wypadają, zmieliłem kontrolnie 7k mojo i prawie 200 telepów wypadło, mnie bardziej ciekawiło czy pokład voodoo nadal będzie występował jako nagroda i występuje, na 7k mojo 5 razy wypadł czyli "normalnie". Generalnie ładnie to wygląda, dźwięk "mielenia" też ciekawy, kocioł jak dla mnie na plus :)
    Edit:
    I jeszcze zapomniałem, nie ma już jockerów.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2016
  4. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    niestety nie, Tylko w porcie możesz wrzucać :/
     
  5. adi.21[PL]_

    adi.21[PL]_ Czeladnik forum

    w jaki sposob zdobyc jakies perly i wg aby testowac na tym serwerze bo mam kajaka i 3 k perel pustka
     
  6. Errew

    Errew Hrabia forum

    podpowiedzcie im zeby dodali chociaz mape byka do wego kotla a nie pierdolami sie zajmuja
     
  7. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ja bym deszcz odlamkow na sokole oko zamienil deszcz jest dla 90% graczy bezuzyteczny bo kazdy ma celnosc na 100%
     
  8. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Powiem Ci, że deszcz lepszy. Z tego co pamiętam to masz słabszy statek, 100% celności da Ci maksymalną salwę do bota, lecz czym większa celność tym większa salwa do gracza wchodzi :p
     
  9. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    moze i slabszy ale mam 100,5% celnosci bez prochu i ksiazek :)
     
  10. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Tak tak rozumiem, ale jak odpalisz deszcz do wroga to Ci do dużo salwę zwiększy więc ten deszcz z kotła to nie głupia rzecz :)
     
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    moze i dobrze gadasz bo kazdy gracz ma unika w duzych ilosciach zwlaszcza mocni nawet proch to za malo daje :)
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    jokerow to teraz nie bedzie ?
     
  13. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Nie będzie, ale jak zauważyłem łatwiej pergamin złożyć :)
     
  14. Errew

    Errew Hrabia forum

    to pewnie tak tylko na poczatku a pozniej pozabieraja i popsuja jak wszystko inne...
     
  15. Kpt.Desperado

    Kpt.Desperado Naśladowca mistrzów

    Czyżby na pl2 jakieś nowe zmiany się szykowały ?;)
     
  16. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Nie ma co spekulować tak tragicznych historii :D Ja to wierzę, że dadzą podobnie jak na becie. Wtedy każdy będzie zadowolony z kociołka ;)
     
  17. Errew

    Errew Hrabia forum

    ale na becie nie da sie blyskow zbierac i niewiadomo ile moja leci a ile ... zlota i pd
     
  18. MOD_Bushido

    MOD_Bushido Moderator Team Seafight

    Bardziej chodziło mi o kocioł, bo nagrody super i częstotliwość też nie jest zła :) Pewnie z bonów nic nie zmienią, ale to moje Tylko spekulacje ;)
     
  19. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Serwer testowy odwiedzam sporadycznie, z ciekawości. Impreza urodzinowa będzie dużym wydarzeniem więc postanowiłem ze "pochylę się" nad tym troszkę żeby zobaczyć co i jak. Niestety w mojej opinii istnienie tego serwera w takiej formie jak obecnie mija się zupełnie z celem. Mapy przemierzają całe chordy frustratów zupełnie nie zainteresowane wgraną aktualizacją/eventem a skupione wyłącznie na topieniu graczy. Mam nieodparte wrażenie że większość tych "mocarzy" na regularnych serwerach głównie dno zwiedza i na becie jest jak pies z łańcucha spuszczony, kąsa co się nawinie. Smutne jest to że większość tych "miszczów" po rozpoczęciu eventu będzie tu forum zasypywać pytaniami: co w skrzyniach, co w prezentach, co za bota itp.
    Zwracam się z prośbą o zamknięcie serwera testowego i nie otwieranie w przyszłości lub otwieranie jako PvE. Możliwości testowania aktualizacji są mocno ograniczone a jedynie jednostki wybitnie niedorozwinięte emocjonalnie mają podnietę.
     
  20. Errew

    Errew Hrabia forum

    albo dodac mapy ewentowe PVE :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.