Open Beta

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 5 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    ja od 2006 gram dopiero w 2008 musiałem od tej gry odpocząć, i nie sięgało do 7500 obrażeń, później owszem ale wcześniej full elita tyle nie biła
     
  2. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    I beta w końcu włączona, ale takim kosztem że wszystkie konta zresetowane są :(
     
    lasik11 lubi to.
  3. lasik11

    lasik11 Zaawansowany

    Czekaj ;-) naprawią ;-))

    cierpliwości!!
     
    bartek12341 lubi to.
  4. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Zobaczymy za minutę :D
     
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jak macie tam parade botow to sprawdzcie mapy 2/1 5/1 ile boty hp maja
     
  6. Kяzуś

    Kяzуś Aktywny autor

    Wiadomo kiedy włączą Bete? :)
     
  7. req

    req Okazjonalny autor

    Co to bp odpierdziela? Wczoraj włączyli a dziś już nie działa. Gratuluje, ładnie się graczami bawicie :)
     
  8. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    ludzie to jest beta do testowania mogą robic co chcą
     
    lasik11 lubi to.
  9. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    ale najważniejsze jest to że nastepny event będzie nawet na 1/x :p i wraki też będą na 1 :p
     
  10. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    tak tak
     
  11. req

    req Okazjonalny autor

    PL- dajcie ts bo nie działa :]
    `dumb.
     
  12. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    158.69.208.246:10696
     
  13. pestisz

    pestisz Czeladnik forum

    Moja nazwa na serwerze testowym: PrzemekJP ID:1079/42655977

    1.) Zbugowane okno akcji specjalnej, aby to zobaczyć wystarczy zalogować się do gry.
    Dodatkowo nie wiem czy to bug czy się nie załadowało ale na pasku nie widać ilości kul, amuletów itd
    Link:
    http://imgur.com/a/HwBqp
    //naprawione

    03.04.2016
    1.) Dodatkowo dziś nie mogę kupić paszy dla towarzysza, designu statku, ammunicji itd...
    Przy próbie zakupienia czegokolwiek wyskakuje pusta wiadomość systemowa.
    http://i.imgur.com/gSf4eaX.jpg
    2.) Są też widoczne lagi, co przeszkadza w rozgrywce. Nie wiem czy to dla tego, że to serwer bety czy to wina gry, ale lagi są dość duże.

    3.) A dodatkowo gdy zalogowałem do gry ok 14:18 okazało się, że mam 0 PŻ i nie mogę nikogo zaatakować ani być atakowanym tak więc nie mogę nic zrobić. Jestem nietykalny jak na niewidce ale mogę zbierać błyskotki skrzynki. Wyśle że to się stało jakoś poprzez to że wyszedłem z gry gdy byłem zniszczony a potem się zalogowałem i miałem 0PŻ.
    http://i.imgur.com/mdqzhWB.jpg
    http://i.imgur.com/m2YY9K4.jpg

    //naprawione Po użyciu amuletu (gdy już go znalazłem) wszystko wróciło do normy...
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2016
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  14. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Kupowałem kasztele za perły, które dostałem na starcie i teraz nie mogę przejść na stronę open bety.:(
     
  15. pestisz

    pestisz Czeladnik forum

    Ja tak mam od wczoraj, podejrzewam że tymczasowo jest wyłączona musisz poczekać....
     
  16. Kajaczek

    Kajaczek Okazjonalny autor

    Wiadomo kiedy znowu ruszy beta ??? :) Ciastko [P&R]
     
  17. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    oj ludzie testowy to testowy szkoda gadac
     
  18. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Serwer Open Beta właśnie został otwarty. Gracze którzy się zalogują otrzymają kilku towarzyszy i sakwy towarzyszy (zawierające oczywiście klejnoty towarzyszy) więc możecie sprawdzić i używać nowe klejnoty towarzyszy.
     
  19. Duszek

    Duszek Aktywny autor

    nie wiem czy jest błąd, ale jak na razie jest jeden towarzysz darmowy, ośmiornica taka stara, bez klejnotów oraz bez sakwa xD
     
  20. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    W momencie logowania się na mapę morza gracze dostają trochę towarzyszy. Mam ich więcej niż podajesz, system sam dopisał. System dopisuje również nowych treserów i sakwy z klejnotami.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.