Open Beta

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 5 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    jak będzie otwarta to pojawi się na pewno informacja więc nie wiem po co dzień w dzień pytacie kiedy będzie to będzie nie ma to zyje się dalej proste
     
  2. MocarGIT

    MocarGIT Czeladnik forum

    Bo nam sie tak podoba to jest post o Becie , a ... nie bedzie mi mówił jak mam żyć Pozdrawiam Raider ;]
     
  3. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    a daleko jeszcze? no to daleko czy nie?
     
    MOD_Stark i lasik11 lubią to.
  4. MocarGIT

    MocarGIT Czeladnik forum

    Wiadooomo coś :3 ? hehe

    Witam beta została ponownie otworzona , Odrazu zgłaszam bład PE byłem 2 w PE gracz zlagował sb PE i ma 113 mil ;]

    */
    Post pod postem proszę używaj opcji edytuj.
    MOD_Tesla
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 czerwca 2016
  5. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum


    O kurcze czytałeś nowa dieta bananowa.... niesamowite spice girls się rozpadło.... widzi pan tam S ? a ja byłem 3 w GMBH cokolwiek to znaczy ...
    Ludzie ale macie parcie na tą bete tam się dzieje wszystko można mieć bilon pd pe i wszystkiego w miliardach a za chwile zero co w tym dziwnego? [...]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 czerwca 2016
  6. MocarGIT

    MocarGIT Czeladnik forum

    Zbastuj z tymi głupimi wypowiedziami beta jest do betowania i zgłaszania takich błędów ;] Wiec ja nie mma bólu posladków a ty może [...]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 czerwca 2016
  7. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Proszę zakończyć wzajemne prowokacje. Tym razem tylko upominam.
     
  8. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Liga Manty została zsynchronizowana na serwerze open beta. Fajnie by było, gdyby niektórzy z Was mogli sprawdzić czy działa poprawnie i przekazać informacje zwrotne. Jeśli zauważycie jakieś błędy, które nie są obecnie w serwerach żywych, zgłoście je w tym wątku z następującymi informacjami:

    1. Streszczenie
    2. Dokładny opis
    3. Kroki prowadzące do odtworzenia


    Dzięki Waszej współpracy będzie możliwe wyłapanie błędów zanim wejdą na serwery żywe i przyspieszy ich naprawę.
     
  9. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Jeżeli mamy przetestować nową lige manty, to dopiszcie jeszcze odpowiednią ilość Punktów elitarnych, bo 100 mln nie wystarczy na wejście do ligi manty.
     
  10. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Niestety, nie dopisujemy PE. Kilku graczy przeszło do ligi manty, mam nadzieję że sprawdzą czy wszystko jest OK.
    Jeżeli jesteś w innej lidze a dostrzeżesz jakieś błędy to Twoje spostrzeżenia też byłyby cenne.
     
  11. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Jestem w najniższej lidze, mam dopisane ponad 100 mln PE a nie moge awansować wyżej, jakiś jeszcze warunek trzeba spełnić?
     
  12. dzodzo97

    dzodzo97 Okazjonalny autor

    Dlaczego nie można się zalogować ?
     
  13. req

    req Okazjonalny autor

    Właczajcie moją bete!


    Pozdrawiam ...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 czerwca 2016
  14. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    to na becie można miec taki nick ?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 czerwca 2016
  15. req

    req Okazjonalny autor

    Tak a o co chodzi?
     
  16. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    chodzi mi o twój nick nie wiem jakie zasady panują na becie ale szczerze mówiąc pewnie znasz znaczenie swojego nicku i jak na moje twój nick można uznać za nieodpowiedni :) dziwne ze moderator cie nie upomniał za takie słowo na forum a tylko wykropkował :p
     
  17. Nick, który został podany jest to nick z morza (dlatego został wykropkowany) - nick z forum nie łamie regulaminu (dlatego nie było upomnienia). Tego typu skargi na nicki z morza należy kierować do pomocy technicznej.
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  18. dzodzo97

    dzodzo97 Okazjonalny autor

    Tą bete to otwierają co jakiś czas i później zamykają , czy jak to jest?
     
  19. Beta jest to server testowy i jest otwierany, gdy wgrywane są na nią nowości do sprawdzenia, przetestowania zanim zostaną wprowadzone na żywe servery :)
     
  20. sznapi123456

    sznapi123456 Okazjonalny autor

    Nie działa hala ligowa w lidze manty+do tego brak skórki Manta
     
    BA_Tefnut lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.