Orichialkum

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika KPPmalpa2001, 16 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy możliwość zdobycia Orichialkum na mapach dla statków powinna zostać usunięta?

  1. tak

    2 głos(ów)
    22,2%
  2. nie

    7 głos(ów)
    77,8%
  1. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    Orichialkum nie powinno wypadać jako nagrody za NPC na zwykłych mapach. Od tego jest atlantyda i tam powinno być tylko i wyłącznie do zdobycia. Dla gracza, który nigdy nie odwiedził Atlantydy i raczej nigdy na nią nie zajrzy jest to moim zdaniem zbędne, a jak ktoś chcę zdobywać tą walutę to powinien pływać łodzią podwodną ;) Patrząc na podstawie obecnego eventu, gdzie za admirała wypadają yulongi i safanady to bot, z którego wypada Orichialkum jest tylko stratą czasu, kul i innych dodatków.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Okrętem podwodnym można pływać po zwykłych mapach. Więc jak najbardziej orichalkum jest potrzebne.
     
  3. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    z cyklu nie wiem, ale się wypowiem, typowa polska mentalność :D Zastanawia mnie dlaczego miałbym być najbardziej kontrowersyjną osobą tutaj, skoro na forum jak i w grze dawno dawno mnie nie było, chyba jakiś problem albo kompleks... Pytanie zostało skierowane do aktywnych graczy, potrafiących prowadzić normalną dyskusję ;) Jeśli 98% graczy zakończyło swoją przygodę, a jak widać ich w tym także twoją osoba to raczej nikogo nie obchodzi ich zdanie, a tym bardziej mniej. Więcej luzu w życiu, a skoro nie grasz już też w tą grę to i ciekawszych zajęć w życiu, niż zaglądanie tutaj i próby ułożenia jakiejkolwiek retorycznej, zrozumiałej dla ludzi ;)
     
  4. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    to może warto się zastanowić czy okręt podwodny jest potrzebny na zwykłych mapach? Albo inaczej jak duży % graczy z niego korzysta na zwykłej mapie 0,01% czy nawet jeszcze mniej? Ale dochodząc do tego dojdziemy do pytania jaki był sens dodania aktualizacji atlantydy skoro graczy na jej mapach można policzyć bez problemów... I końcowo wyjdzie, że nie była to zbytnio udana aktualizacjai nie do końca przemyślana, dla mnie pomysł fajny, ale na inna grę, a nie jako aktualizacje do sf. Taka moja obiektywna ocena.
     
    Aga_Khan lubi to.