Ostatni cios! - dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Kiwi™, 15 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    5mld 100mln
     
  2. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    a teraz trzeba pobić to by mieć księge hyhy
     
  3. ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦

    ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦ Naśladowca mistrzów

    A misje beda od nowa?
     
  4. kemoT

    kemoT Książę forum

    Wczoraj nie zrobiłem drugiej misji zeby ubic 1 mln HP tej żółwiej wyspie i dzisiaj nie zrestartowało mi misji od owa tylko muszę robić misje wczorajszą, czy jak ją zrobie to bede mógł dzisiajsze zacząć o nowa czy nie?

    Ile HP mają teraz jajka jak zdobyliśmy tą potęgę?
     
  5. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Co to ma być za event niech mi ktoś powie ???
    Jezu Niech BP da więcej skrzynek i gniazd bo ich wg nie ma prawie.i miały mieć o połowę hp mniej boty jak i gniazda i nic się nie zmieniło botów też mało
     
  6. ๖ۣۜKiciaツ

    ๖ۣۜKiciaツ Zaawansowany

    a gdzie pisze że boty będą miały mniej HP? ;) czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

    Jeśli Twój serwer osiągnie cel dnia, otrzymasz Potęgę Kasjopei. Jeśli Twój serwer będzie w posiadaniu Potęgi Kasjopei na mapie pojawi się dwukrotna ilość Poskramiaczy żółwi i tylko połowa wkurzających Żółwi jaszczurowatych! Dodatkowo gniazda jaj smoczych żółwi (o nich więcej poniżej) będą miały mniej punktów życia, co pozwoli je łatwiej zniszczyć.

    tak samo z misjami, nie da się ich zacząć od początku, można tylko ostatnią misje co godzinke powtarzać

    Podczas eventu będzie dostępnych 6 specjalnych misji, a po ukończeniu każdego zadania zostaną przyznane nagrody. Zleceniodawcy mogą znajdować się na różnych mapach więc znajdźcie ich! Gracze mogą wykonywać wszystkie zadania w sumie raz, z wyjątkiem ostatniej misji, którą można powtarzać raz na godzinę.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2014
  7. kemoT

    kemoT Książę forum

    O HP botów nic nie pisze, jajka miały mieć mniej, a botów miało być więcej.
     
  8. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Dobra co mnie te hp botów i tak ich nie chce mi się bić.
    Ale za mało gniazd smoczych i skrzynek prawie wg nie ma no bez kitu
     
  9. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    2014-05-17 12:00:01Otrzymałeś 250000 PD (punkty doświadczenia).
    2014-05-17 12:00:01Otrzymałeś 5000 x Amunicja przeciwpancerna.
    2014-05-17 12:00:01Otrzymałeś 200 x Proch czarny.
    2014-05-17 12:00:01Otrzymałeś 200 x Deszcz odłamków.
    2014-05-17 12:00:01Otrzymałeś 250000 pkt. elitarnych.


    Nagroda za dużego ... :)
     
  10. kemoT

    kemoT Książę forum

    Gdzie są poskaramiacze? miało być ich wiecej a nie ma ich wcale.
     
  11. Fryzeek

    Fryzeek Czeladnik forum

    Jakie BP taki event, poskramiaczy nie ma, jaj może jedno na 20 min znajde, co podpłyne pod kasopeje to biją i jak tu grać? ja sie nei dziwie że tu gracze odchodzą/nowi nie dochodzą.
     
  12. Błąd, nie pojawiają się. :mad:
     
  13. GiηGer™

    GiηGer™ Młodszy ekspert

    Tyle wiemy.. ale jakies konkretne informacje na ten temat, kiedy bedzie podjeta proba naprawy nikt nic narazie nie wie ?
     
  14. kemoT

    kemoT Książę forum

    Znajac życie BP ma na weekendzie wolne wiec zmian oczekiwałbym dopiero po niedzieli.
     
  15. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    Co jest nie mogę ukończyć misji.mam ponad 1000000 ubite kasopeji i nie mogę zakończyć misji co jest?
     
  16. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    dlaczego na zadnej mapie nie ma botów ??
     
  17. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    są ale długo sie respią
     
  18. Szalloony

    Szalloony Czeladnik forum

    czy jest jakiś błąd że nie ma skrzynek eventowych bo pływam na wyższych mapkach i żadnej nie widziałem od 2 godzin .
     
  19. Fryzeek

    Fryzeek Czeladnik forum

    Szallony
    na 2/1 jak pływałem było żółto dosłownie jedna przy drugiej, nie wiem dziwnie bardzo dziwnie się respią
     
  20. out`git

    out`git Okazjonalny autor

    dużych botów, skrzynek i jaj jak na lekarstwo za to 10/3 na PL1 pełne jaszczurek
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.