Ostatni cios! - dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Kiwi™, 15 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    nasz serwerr jako najwiekszy zyje :D ha
     
  2. Kaizoku_Ou

    Kaizoku_Ou Czeladnik forum

    Dlaczego wyłącza misje ubicia punktów kasjopeji po pewnym czasie? Jest jakiś limit w którym trzeba te punkty ubić??
     
  3. kemoT

    kemoT Książę forum

    Czy teraz jest już wedle zapowiedzi 2x więcej poskramiaczy bo zadnego nie widać.
     
  4. *Executioner*

    *Executioner* Okazjonalny autor

    a ta druga mniejsza ?

    Ps. Jest jakiś błąd z majtkiem klasy 5 wczoraj dostałem premko z skrznki i majtek znikł ;/
     
  5. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    750/150 jak dobrze pamietam :)
     
  6. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    bp sie postaralo ze szukam 1 poskramiacza 30 min i daje mu 2 salwy bo juz pada tyle osob na jedego WIELKIE BRAWO DLA BP
     
  7. kemoT

    kemoT Książę forum

    No dokładnie, a wydaje mi się jeszcze, że pierwszego dnia jak nie mieliśmy jeszcze potęgi tego zółwia poskramiaczy było więcej niż teraz, gdy ma być ich 2x więcej.
     
  8. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    wczoraj ok 21:30 na pl1 wysypalo ok 40 poskramaiczy na 8/1 wiec nei narzekam hehhe biłem z 50minut :D ale teraz ? to nawet tych szczutowatych nie widze a poskramaicza jedneog na godizne ... wolałem te dzikie wysypy... piszemy do BP zeby zwiekszyli ilkoscv poskramiaczy
     
  9. ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦

    ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦ Naśladowca mistrzów

    Wogole nie ma poskramiaczy wiec jak mam zolte duszyczki nabijac :p najlepiej zebym wydal majatek perel na klucze a jaj tez jak na lekarstwo :p wiec do niczego taki ivent ;)
     
  10. killerek

    killerek Forumowy żółtodziób

    Na jakich mapach pływają te boty po 2mln HP?
     
  11. Voldemorth

    Voldemorth Czeladnik forum

    Pytanie brzmi, dlaczego skoro serwer ubil wczoraj 7 MILIARDÓW! hp Kasjopei dziś nie włączyła się potęga Kasjopei??? Co za badziew... Nawet najprostszych rzeczy nie potraficie zrobić?
     
  12. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    nie udało się nam na pl1 ,brakłó kilka mln ... no i 0 poskramiaczy ...
     
  13. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Jakie zero? O 12 pojawiło się około 50 na mapce - w ciągu 10minut były zbite.. I teraz jest zero :D
     
  14. kemoT

    kemoT Książę forum

    To takim razie co ile są takie wysypy tych Poskrramiaczy?
     
  15. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    no to sie pojawią jeszcze o 14;00 coś lub 15 i 21;30 ...;D
     
    MAJTEK™ lubi to.
  16. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No dokładnie :D Nie no super event dało bp , 3 wysypy a pomiędzy nimi mamy chyba lać wyspę za którą i tak nic nie dostaniemy..
     
  17. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    ale czasem latją pojedyńcze i dziś mnie promieni leci ...
     
  18. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    "czasem" :D Jedyne co mi się podoba w tym evencie to pkt pb :D Dużo idzie nabić, nawet bardzo dużo ^^
     
  19. Gawerak

    Gawerak Czeladnik forum

    ja tam jajka :D chociaż troche mi kradniesz ;D
     
  20. kemoT

    kemoT Książę forum

    Na jakich mapach są dzisiaj Poskramiacze?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.