peteradm Wita

Temat na forum 'Gracze' rozpoczęty przez użytkownika piotrekd, 16 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. piotrekd

    piotrekd Forumowy żółtodziób

    Cześć,

    po kilka latach przerwy od gier na przeglądarki postanowiłem ponownie zajrzeć na forum Seafight. Pożegnałem się z Wami w kwietniu 2009 roku, tak więc minęło 5 lat. W tym czasie nie zaglądałem na forum, choć przyznam, że ciekawiło mnie, jak tam ma się polska społeczność Seafight. Nie da się zapomnieć samych początków: grę bowiem tłumaczyłem na język polski, zaczynałem odpowiadać na Wasze zapytania w "supporcie" oraz na forum. :) A i wiele wieczorów spędziło się na TeamSpeaku z polskimi gildiami. :) Nie dało się więc o Was zapomnieć. Lata 2007 do 2009 były nie tylko dla mnie ogromną przygodą z grami na przeglądarkę. Wtedy też Bigpoint zaczynał się rozkręcać, polska społeczność rosła w siłę, aby stać się jedną z najbardziej liczących w świecie Seafight. Więcej napiszę później. Teraz ciekawi mnie, czy jest tutaj ktoś, kto pamięta "tamte" czasy. Jeżeli tak, proszę o komentarz. Miło będzie powspominać.

    Pozdrawiam,
    peteradm (piotrekd)
     
    Die_Hexe, FAz4 oraz Golmix™ lubią to.
  2. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    Ja aż tak dobrze nie pamiętam :) pływałem kajaczkiem a na poważnie zacząłem grać właśnie w 2009 roku :) Bardzo miło wspominam tamte czasy, gra była wtedy rewelacyjna i bardzo żałuje do dzisiaj, ze nie zacząłem grać wcześniej . Tak od początku polskiego serwera. Teraz sf się zepsuł a szkoda bo bardzo fajną grą był. Dzisiaj nastąpił mój powrót do gry po prawie 2 latach :) Kojarzę Cię :) Pamiętam też, ze za Twoich czasów zawsze dobre eventy dawali :D I podobnie jak ty coś tu troszkę pomagałem, może nie miałem tyle zasług co ty ale o porządek jako modek na forum dbałem :D


    ▫eXρeяt▫PL▫
     
  3. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Znajdzie się jeszcze trochę osób, które pamiętają stare dobre czasy :)
    Takiej zabawy jak była wtedy nie da się zapomnieć:)
     
  4. J4r3k❶NE

    J4r3k❶NE Okazjonalny autor

    Tak to prawda , wczesniej nie było tyle błędów , kaszteli tez nie bylo i 8 pokładów i sie pływało. Ja zaczołem grac w 2008r. Armaty bylo ciężko zdobyć pamietam. Wchodzimy na mape a tam na jedynkach full kajaczków. Teraz coraz ciężej, problemy wejsciem na mape którego wczesniej nie było. Duzo aktualizacji wiecej eventów (niezbyt opłacalnych). Gierka kiedys była świetna teraz "zchodzi na psy". Jednym słowem jest ciezko. I do tego te boty. Kiedys raczej tego nie pamietam zeby tak było.
     
  5. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Huczne pożegnanie petera ^^ Ścisk na mapie i brak lagów. Z dzisiejszej perspektywy wręcz niewiarygodne :(

    No i ta skóreczka żółtawe żagle i wielka czacha na żaglach :)
     
  6. Ja zacząłem grę w 2008 roku na PL1, także pamiętam "te" czasy. Wiadomo, że do początków zawsze będzie sentyment i pozostaną miłe wspomnienia. :)

    Twoje pożegnanie.. ;)
    Filmik nie jest mojego autorstwa, ale wklejam dla przypomnienia. :p

     
  7. Wiedźma

    Wiedźma Aktywny autor

    Jaka niespodzianka...
    Ludzie w dużym stopniu od tamtego czasu wymienili się dlatego tez bardzo miłe jest wracanie wspomnieniami do początków. Zawsze lubię słuchać o tym co było zanim tu przyszłam. :) :D

    Zaglądaj tu częściej jak możesz.
     
  8. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Sentyment do starych czaow zawsze pozostanie tylko szkoda, ze tak niwielu Nas pozostalo, tych co pamietaja tamte czasy, ale moze i lepiej bo obecny Sea malo co ma wspolnego z tym co bylo, a o jakosci to nawet sie nie wypowiem :p
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  9. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    taa milion dodatków połowa nie działą.... :D 4 elity się topią i lagi straszne.... kiedyś po 400 osób na wojennym i mama śmigała :rolleyes:
     
  10. Twoja mama też śmigała na SFie? :confused::p:D
     
  11. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    hah xDD mapa miało być :p
     
  12. Hehe, domyśliłem się. :D
     
  13. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    a co mama grać nie może? :p
     
  14. Pewnie, że może. :p
     
  15. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    w SF to całe rodziny grały :D
     
  16. Oo tak. Ile ja takich znam.. :p
     
  17. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    PeterAdm :D kto by cię nie znal :p ja pamiętam cb dobrze :D Pamiętny filmik jaki pokazał kolega u góry :) W tamtych czasach było lepiej :D
     
  18. SCM_Shanti

    SCM_Shanti Guest

    Dokładnie;) . A evencik z laseczkami w okresie zimowym to chyba nikt nie zapomni :)
    Im więcej dodatków tym więcej błędów , problemów i wyciągania kasy:D. Ehh to były czasy:rolleyes: , dobrze jest tak powspominać stare dzieje .
     
  19. Pierwsza reakcja po zobaczeniu laseczek.. szok! :confused::eek:
     
  20. hugo1199

    hugo1199 Czeladnik forum

    hehe najlepszy admin ever :D ogłosze eventu 3 razy do roku :D a na mapie największym zmartwieniem było wydać 750k pereł na armaty ;)